Teledyne LeCroy

Teledyne LeCroy

Společnost Blue Panther s.r.o. je jediným oficiálním distributorem společnosti Teledyne LeCroy pro ČR a SR,

Teledyne Lecroy

Vítejte na stránce LeCroy, kde začala revoluce měřicí techniky

Začátek LeCroy je nejen příběhem o technologii, ale také o vášni, vizi a odvaze jednoho muže - Dr. Waltera LeCroy. Jeho práce v CERN, největším částicovém fyzikálním laboratoři na světě, byla zásadní pro jeho cestu k založení této legendární firmy.

V 60. letech 20. století, když CERN stále rozšiřoval své experimentální možnosti, bylo zřejmé, že potřebuje lepší způsob, jak zachytit a analyzovat rychle se měnící signály generované vysokoenergetickými částicovými urychlovači.

Bylo to právě v této době, kdy Dr. LeCroy pracoval na vývoji nových digitálních metod zpracování signálů, které měly potenciál značně překonat tehdejší technologie.

Po odchodu z CERNu, inspirován výzvami, se kterými se setkal v laboratoři, a potenciálem svých objevů, Dr. LeCroy založil firmu,

která nesla jeho jméno.

Jejím hlavním cílem bylo přinést revoluční měřicí technologie, které vyvinul během svého působení v CERNu, širšímu průmyslovému trhu.

A tak se zrodila firma LeCroy, podporována vizí a odborností svého zakladatele.

Firma, která byla na čele inovací v oblasti osciloskopů a měřicí techniky po mnoho desetiletí a která se stala klíčovým hráčem v oboru.

Nicméně, jak se říká, velké myšlenky přitahují velké příležitosti.

V roce 2012 se osudy firmy LeCroy a Teledyne Technologies spojily, což vytvořilo synergii dvou technologických gigantů.

Toto převzetí bylo klíčovým milníkem v historii LeCroy a otevřelo dveře k novým možnostem a inovacím,

Pozvánka do světa LeCroy je pozvánkou do světa, kde minulost inspiruje budoucnost a kde inovační tradice pokračuje a DNA a odkaz Dr. LeCroa zůstávají nerozlučně spojeny s touto značkou.

Dnes, jako člen rodiny Teledyne, LeCroy kombinuje svou bohatou historii s moderní vizí, nabízejíc širší spektrum měřicích řešení a služeb pro naše globální klienty.

Vítejte v historii, která byla formována vizí a odhodláním jednoho vědce, a která pokračuje v tradici excelence a inovace. Vítejte v domově LeCroy.

Pozvánka do světa LeCroy je pozvánkou do světa, kde minulost inspiruje budoucnost a kde inovační tradice pokračuje.

Vítejte na naší cestě technologické excelence.

Výběr ze sortimentu produktů Teledyne LeCroy: