Aktuality a novinky O nás Kontakt

Naši partneři a dodavatelé

Našim zákazníkům nabízíme měřicí přístroje předních světových výrobců měřicí techniky.

Zakládáme si na svých odborných znalostech, schopnostech a také na dlouholeté spolupráci se partnery.

Zastupujeme následující výrobce měřicí techniky:

Fluke

Společnost Blue Panther s.r.o. je jediným Platinovým technickým distributorem firmy Fluke pro ČR a SR. Oficiálně zastupuje Fluke Industrial, Fluke Calibration a Fluke Biomedical a je certifikovaným Servisním střediskem Fluke pro ČR a SR.

Wika Group - Wika - Mensor - DH Budenberg

Etalony a měření tlaku a teploty pro metrologie a průmusl nejvyšší přesnosti.

Fluke Process Instruments

Fluke Calibration

Fluke Calibration je lídrem v oblasti přesných kalibračních přístrojů, zařízení, služeb a softwaru pro metrologii elektrických veličin, teploty, tlaku a průtoku.

Fluke Biomedical

Společnost Fluke Biomedical je samostatnou společností, která vyšla z nadnárodní společnosti Fluke. Je významným světovým výrobcem testovacích a simulačních přístrojů pro provádění funkčních zkoušek lékařské techniky a pro ověřování elektrické bezpečnosti lékařských přístrojů.

RaySafe

RaySafe je jediná celosvětová společnost, která poskytuje komplexní řešení pro ordinace, místnosti s rentgenovým vybavením.

Teledyne LeCroy

Společnost Blue Panther s.r.o. je jediným oficiálním distributorem společnosti Teledyne LeCroy pro ČR a SR,

Tabor Electronics

Společnost Blue Panther s.r.o. je jediným oficiálním distributorem společnosti Tabor Electronics pro ČR a SR. Za poslední čtyři desetiletí se Tabor Electronics stal světovým lídrem v testech a měření průmyslu.

Teledyne Flir

Společnost Teledyne Flir je jedním z největších světových výrobců v oblasti termovizní techniky.

Elspec ltd.

Společnost Blue Panther s.r.o. je jediným oficiálním distributorem společnosti Elspec pro ČR a SR.

Kyoritsu

Společnost Blue Panther s.r.o. je jediným oficiálním distributorem japonské společnosti Kyoritsu pro ČR a SR.

Chauvin Arnoux

Chauvin Arnoux Test & Mesure se zabývá koncipováním, výrobou a obchodováním s širokou řadou měřících a testovacích přístrojů pod značkami Chauvin Arnoux® a Metrix® již od roku 1893.

SCHLEICH

Společnost Blue Panther s.r.o. je jediným oficiálním distributorem společnosti SCHLEICH pro ČR a SR. Díky znalostem získaným na základě zkušeností z posledních desetiletí na trhu v oboru zkušebních zařízení nabízíme nejlepší základ pro inteligentní a inovativní řešení testů a měření.

Beha-Amprobe

Beha-Amprobe je synonymem pro robustní nástroje za skvělou cenu.

GW Instek

GW Instek je výrobcem široké škály přístrojů v kategoriích osciloskopy, spektrální analyzátory, zdroje signálu, základní testovací a měřicí přístroje.

Sauermann - KIMO

Saermann - Kimo je francouzský výrobce měřicí techniky pro klimatizaci, větrání, chlazení a měření teploty.

Finero

FINERO je společnost působící v oblasti výzkumu, konstrukci a výroby zkušebních a měřicích zařízení a programového vybavení v elektronickém odvětví. Finero dodává produkty pro kontrolu kvality zařízení a systémů již od roku 1983.

Toellner

Německá společnost Toellner je přední specialista na laboratorní zdroje, vysoce výkonné napájecí zdroje, arbitrární zdroje, funkční generátory, arbitrární generátory, širokopásmové zesilovače a 4-Quadrantové zesilovače.

S.P.L. Elektronik

Airy Technology

Hlavním cílen americké společnosti Airy Technology, Inc. je přispět ke zlepšení kvality pracovního i domácího prostředí, za tímto účelem vyrábí testovací a měřicí přístroje zaměřené právě na kvalitu prostředí.

Metrix

Společnost Metrix byla původně jeden z konkurentů Chauvin Arnoux. Do koncernu Chavin Arnoux se zapojila v roce 1997 a stala se značkou, která se specializuje na vybavení průmyslových a vzdělávacích laboratoří. Společnost Metrix vyrábí digitální multimetry, osciloskopy a generátory.

Multimetrix

Multimetrix patří do skupiny francouzského výrobce Chauvin Arnoux. Pod značkou Multimetrix jsou vyráběny levné kvalitní měřicí přístroje, které těží z kontroly kvality Chauvin Arnoux.

Pomona

Americká společnost Pomona Electronics je předním dodavatelem příslušenství pro elektronické měřicí a testovací přístroje.

Suparule

Irská společnost Suparule Systems Ltd. se specializuje na oblasti detekce a indikace zemních a fázových chyb v podzemních i nadzemních distribučních sítích vysokého napětí.

Finest

Fine Instruments Corporation vyrábí přístroje pro profesionály v mnoha průmyslových oblastech, nabízí např. automobilové testery, klešťové multimetry, wattmetry.

Cropico

Britská společnost Cropico je součást skupiny Seaward. Vyrábí širokou škálu vysoce kvalitních přístrojů a etalonů již více než 50 let.

ELC

ELS je francouzský výrobce specializující se v oblasti nízkonapěťových napájecích zdrojů, funkčních generátorů a dekádových boxů.

Blue Panther Metrology

Akreditovaná kalibrační laboratoř pro kalibraci a ověřování přístrojů na měření elektrických veličin a teploty.

Seaward

Přístroje Seaward, dříve Cropico

Blue Panther Academy

Blue Panther s.r.o. si ze zkušeností uvědomuje podstatný fakt - pořízení kvalitního měřicího přístroje ještě automaticky nemusí pro zákazníka znamenat předpokládanou úsporu výrobních nebo provozních nákladů či zlepšení kvality.

Mensor

Společnost Blue Panther s.r.o. je od roku 2022 distributorem kalibračních přístrojů Mensor.

Newtons4th Ltd.

Společnost Blue Panther je výhradním zástupcem společnosti Newtons4th Ltd pro Českou republiku. Společnost Newtons4th (zkráceně N4L) se specializuje na sofistikovaná zkušební zařízení pro výkonovou elektroniku.

Blue Panther Energy

Skupina, která se zabývá měřením v oblasti energetiky, návrhem a instací monitoringu kvality elektřiny a návrhem a instalací systémů pro stabilizaní napětí a filtrací rušení a harmonických složek

Agate Technology

Založena v roce 2013, Agate Technology se specializuje na přenosnou vibrační technologii pro kalibraci různých senzorů a akcelerometrů včetně nabíjení, IEPE, sondy blízkosti, Piezo-rezistentní, a 4-20mA.

Blue Panther service

Provádíme záruční i pozáruční opravy a adjustace všech dodávaných měřicích přístrojů a zařízení yastupovaných značek.

Teledyne Test Tools

Výrobce cenově dostupných variant základních nástrojů, jako jsou např. digitální multimetry, napájecí zdroje, osciloskopy, spektrální analyzátory nebo generátory průběhů (řada T3).

DH-Budenberg

DH-Budenberg se vyznačuje špičkovými tlakovými primárními etalony a přenosovými etalony značky Desgranges & Huot a také laboratorními a průmyslovými etalony značky Budenberg. Její světově unikátní technologie obohacuje portfolio WIKA a posiluje tak naši vedoucí pozici v technologii tlakové kalibrace.

Elnet

Výrobce elektroměrů, analyzátorů kvality elektrické energie a panelových měřidel.

Particles Plus, Inc.

Particles Plus nabízí řadu moderních čítačů částic, monitorů kvality vzduchu a senzorů prostředí.