Naši partneři a dodavatelé

Našim zákazníkům nabízíme měřicí přístroje předních světových výrobců. Zakládáme si na svých odborných znalostech, schopnostech a také na dlouholeté spolupráci se zahraničními partnery. Zastupujeme následující výrobce měřicí techniky:

Fluke

Společnost Blue Panther s.r.o. je jediným Platinovým technickým distributorem firmy Fluke pro ČR a SR. Oficiálně zastupuje Fluke Industrial, Fluke Calibration a Fluke Biomedical a je certifikovaným Servisním střediskem Fluke pro ČR a SR.

Teledyne LeCroy

Společnost Blue Panther s.r.o. je jediným oficiálním distributorem společnosti Teledyne LeCroy pro ČR a SR, která je předním výrobcem osciloskopů, analyzátorů protokolů a souvisejících testovacích a měřicích řešení, umožňující společnostem v široké řadě průmyslových odvětví navrhovat a testovat elektronická zařízení všech typů.

RaySafe

Jsme zástupci společnosti Unfors RaySafe na trhu v České republice. RaySafe je jediná celosvětová společnost, která poskytuje komplexní řešení pro ordinace, místnosti s rentgenovým vybavením.

Elspec

Společnost Blue Panther s.r.o. je jediným oficiálním distributorem společnosti Elspec pro ČR a SR.

Fluke Biomedical

Společnost Fluke Biomedical je samostatnou společností, která vyšla z nadnárodní společnosti Fluke. Je významným světovým výrobcem testovacích a simulačních přístrojů pro provádění funkčních zkoušek lékařské techniky a pro ověřování elektrické bezpečnosti lékařských přístrojů.

Fluke Calibration

Fluke Calibration je lídrem v oblasti přesných kalibračních přístrojů, zařízení, služeb a softwaru pro měření elektrických veličin, RF, teploty, tlaku a průtoku.

Kyoritsu

Společnost Blue Panther s.r.o. je jediným oficiálním distributorem společnosti Kyoritsu pro ČR a SR. Kyoritsu je japonský výrobce kvalitních měřicích přístrojů pro elektrotechniku a průmyslovou údržbu.

Flir

Společnost Flir Systems Inc. je jedním z největších světových výrobců v oblasti termovizní techniky.

Tabor Electronics

Společnost Blue Panther s.r.o. je jediným oficiálním distributorem společnosti Tabor Electronics pro ČR a SR. Za poslední čtyři desetiletí se Tabor Electronics stal světovým lídrem v testech a měření průmyslu.

SCHLEICH

Společnost Blue Panther s.r.o. je jediným oficiálním distributorem společnosti SCHLEICH pro ČR a SR. Díky znalostem získaným na základě zkušeností z posledních desetiletí na trhu v oboru zkušebních zařízení nabízíme nejlepší základ pro inteligentní a inovativní řešení testů a měření.

Chauvin Arnoux

Chauvin Arnoux Test & Mesure se zabývá koncipováním, výrobou a obchodováním s širokou řadou měřících a testovacích přístrojů pod značkami Chauvin Arnoux® a Metrix® již od roku 1893t.

Finest

Fine Instruments Corporation vyrábí přístroje pro profesionály v mnoha průmyslových oblastech, nabízí např. automobilové testery, klešťové multimetry, wattmetry.

Extech

Extech je výrobcem a dodavatelem široké škály technicky vyspělých, přenosných měřičů včetně multimetrů, klešťových multimetrů, elektrických testerů či měřičů světla, zvuku, teploty, vlhkosti, proudění vzduchu, RPM a kvality vody.

GW Instek

GW Instek je výrobcem široké škály přístrojů v kategoriích osciloskopy, spektrální analyzátory, zdroje signálu, základní testovací a měřicí přístroje.

Ideal Industries

Ideal Industries je výrobce měřicí techniky pro elektro a datové sítě z USA.

Beha-Amprobe

Beha-Amprobe je synonymem pro robustní nástroje za skvělou cenu.

KIMO

Kimo je francouzský výrobce měřicí techniky pro klimatizaci, větrání, chlazení a měření teploty.

Finero

FINERO je společnost působící v oblasti výzkumu, konstrukci a výroby zkušebních a měřicích zařízení a programového vybavení v elektronickém odvětví. Finero dodává produkty pro kontrolu kvality zařízení a systémů již od roku 1983.

Toellner

Německá společnost Toellner je přední specialista na laboratorní zdroje, vysoce výkonné napájecí zdroje, arbitrární zdroje, funkční generátory, arbitrární generátory, širokopásmové zesilovače a 4-Quadrantové zesilovače.

S.P.L. Elektronik

Airy Technology

Hlavním cílen americké společnosti Airy Technology, Inc. je přispět ke zlepšení kvality pracovního i domácího prostředí, za tímto účelem vyrábí testovací a měřicí přístroje zaměřené právě na kvalitu prostředí.

Cropico

Britská společnost Cropico je součást skupiny Seaward. Vyrábí širokou škálu vysoce kvalitních přístrojů a etalonů již více než 50 let.

ELC

ELS je francouzský výrobce specializující se v oblasti nízkonapěťových napájecích zdrojů, funkčních generátorů a dekádových boxů.

Metrix

Společnost Metrix byla původně jeden z konkurentů Chauvin Arnoux. Do koncernu Chavin Arnoux se zapojila v roce 1997 a stala se značkou, která se specializuje na vybavení průmyslových a vzdělávacích laboratoří. Společnost Metrix vyrábí digitální multimetry, osciloskopy a generátory.

Multimetrix

Multimetrix patří do skupiny francouzského výrobce Chauvin Arnoux. Pod značkou Multimetrix jsou vyráběny levné kvalitní měřicí přístroje, které těží z kontroly kvality Chauvin Arnoux.

Pomona

Americká společnost Pomona Electronics je předním dodavatelem příslušenství pro elektronické měřicí a testovací přístroje.

Suparule

Irská společnost Suparule Systems Ltd. se specializuje na oblasti detekce a indikace zemních a fázových chyb v podzemních i nadzemních distribučních sítích vysokého napětí.

Newtons4th Ltd

Společnost Blue Panther je výhradním zástupcem společnosti Newtons4th Ltd pro Českou republiku. Společnost Newtons4th (zkráceně N4L) se specializuje na sofistikovaná zkušební zařízení pro výkonovou elektroniku.

Elnet