Naši partneři a dodavatelé

Našim zákazníkům nabízíme měřicí přístroje předních světových výrobců. Zakládáme si na svých odborných znalostech, schopnostech a také na dlouholeté spolupráci se zahraničními partnery. Zastupujeme následující výrobce měřicí techniky:

Fluke

Společnost Blue Panther s.r.o. je jediným Platinovým technickým distributorem firmy Fluke pro ČR a SR. Oficiálně zastupuje Fluke Industrial, Fluke Calibration a Fluke Biomedical a je certifikovaným Servisním střediskem Fluke pro ČR a SR.

Teledyne LeCroy

Společnost Blue Panther s.r.o. je jediným oficiálním distributorem společnosti Teledyne LeCroy pro ČR a SR, která je předním výrobcem osciloskopů, analyzátorů protokolů a souvisejících testovacích a měřicích řešení, umožňující společnostem v široké řadě průmyslových odvětví navrhovat a testovat elektronická zařízení všech typů.

RaySafe

Jsme zástupci společnosti Unfors RaySafe na trhu v České republice. RaySafe je jediná celosvětová společnost, která poskytuje komplexní řešení pro ordinace, místnosti s rentgenovým vybavením.

Elspec

Společnost Blue Panther s.r.o. je jediným oficiálním distributorem společnosti Elspec pro ČR a SR.

Fluke Biomedical

Společnost Fluke Biomedical je samostatnou společností, která vyšla z nadnárodní společnosti Fluke. Je významným světovým výrobcem testovacích a simulačních přístrojů pro provádění funkčních zkoušek lékařské techniky a pro ověřování elektrické bezpečnosti lékařských přístrojů.

Fluke Calibration

Fluke Calibration je lídrem v oblasti přesných kalibračních přístrojů, zařízení, služeb a softwaru pro měření elektrických veličin, RF, teploty, tlaku a průtoku.

Kyoritsu

Společnost Blue Panther s.r.o. je jediným oficiálním distributorem společnosti Kyoritsu pro ČR a SR. Kyoritsu je japonský výrobce kvalitních měřicích přístrojů pro elektrotechniku a průmyslovou údržbu.

Flir

Společnost Flir Systems Inc. je jedním z největších světových výrobců v oblasti termovizní techniky.

Tabor Electronics

Společnost Blue Panther s.r.o. je jediným oficiálním distributorem společnosti Tabor Electronics pro ČR a SR. Za poslední čtyři desetiletí se Tabor Electronics stal světovým lídrem v testech a měření průmyslu.

SCHLEICH

Společnost Blue Panther s.r.o. je jediným oficiálním distributorem společnosti SCHLEICH pro ČR a SR. Díky znalostem získaným na základě zkušeností z posledních desetiletí na trhu v oboru zkušebních zařízení nabízíme nejlepší základ pro inteligentní a inovativní řešení testů a měření.

Chauvin Arnoux

Chauvin Arnoux Test & Mesure se zabývá koncipováním, výrobou a obchodováním s širokou řadou měřících a testovacích přístrojů pod značkami Chauvin Arnoux® a Metrix® již od roku 1893t.

Finest

Fine Instruments Corporation vyrábí přístroje pro profesionály v mnoha průmyslových oblastech, nabízí např. automobilové testery, klešťové multimetry, wattmetry.

Extech

Extech je výrobcem a dodavatelem široké škály technicky vyspělých, přenosných měřičů včetně multimetrů, klešťových multimetrů, elektrických testerů či měřičů světla, zvuku, teploty, vlhkosti, proudění vzduchu, RPM a kvality vody.

GW Instek

GW Instek je výrobcem široké škály přístrojů v kategoriích osciloskopy, spektrální analyzátory, zdroje signálu, základní testovací a měřicí přístroje.

Ideal Industries

Ideal Industries je výrobce měřicí techniky pro elektro a datové sítě z USA.

Beha-Amprobe

Beha-Amprobe je synonymem pro robustní nástroje za skvělou cenu.

KIMO

Kimo je francouzský výrobce měřicí techniky pro klimatizaci, větrání, chlazení a měření teploty.

Finero

FINERO je společnost působící v oblasti výzkumu, konstrukci a výroby zkušebních a měřicích zařízení a programového vybavení v elektronickém odvětví. Finero dodává produkty pro kontrolu kvality zařízení a systémů již od roku 1983.

Toellner

Německá společnost Toellner je přední specialista na laboratorní zdroje, vysoce výkonné napájecí zdroje, arbitrární zdroje, funkční generátory, arbitrární generátory, širokopásmové zesilovače a 4-Quadrantové zesilovače.

S.P.L. Elektronik

Airy Technology

Hlavním cílen americké společnosti Airy Technology, Inc. je přispět ke zlepšení kvality pracovního i domácího prostředí, za tímto účelem vyrábí testovací a měřicí přístroje zaměřené právě na kvalitu prostředí.

Cropico

Britská společnost Cropico je součást skupiny Seaward. Vyrábí širokou škálu vysoce kvalitních přístrojů a etalonů již více než 50 let.

ELC

ELS je francouzský výrobce specializující se v oblasti nízkonapěťových napájecích zdrojů, funkčních generátorů a dekádových boxů.

Metrix

Společnost Metrix byla původně jeden z konkurentů Chauvin Arnoux. Do koncernu Chavin Arnoux se zapojila v roce 1997 a stala se značkou, která se specializuje na vybavení průmyslových a vzdělávacích laboratoří. Společnost Metrix vyrábí digitální multimetry, osciloskopy a generátory.

Multimetrix

Multimetrix patří do skupiny francouzského výrobce Chauvin Arnoux. Pod značkou Multimetrix jsou vyráběny levné kvalitní měřicí přístroje, které těží z kontroly kvality Chauvin Arnoux.

Suparule

Irská společnost Suparule Systems Ltd. se specializuje na oblasti detekce a indikace zemních a fázových chyb v podzemních i nadzemních distribučních sítích vysokého napětí.

Pomona

Americká společnost Pomona Electronics je předním dodavatelem příslušenství pro elektronické měřicí a testovací přístroje.

Newtons4th Ltd

Společnost Blue Panther je výhradním zástupcem společnosti Newtons4th Ltd pro Českou republiku. Společnost Newtons4th (zkráceně N4L) se specializuje na sofistikovaná zkušební zařízení pro výkonovou elektroniku.

Elnet