Akce: Třífázový záznamník výkonu Fluke 1738 se slevou 50%

Akce: Třífázový záznamník výkonu Fluke 1738 se slevou 50%

Třífázový záznamník kvality energie Fluke 1738 je postaven na kompatibilitě softwaru mobilních aplikací a stolního softwaru Fluke Connect®, poskytuje potřebná data a zprávy, abyste mohli v reálném čase rozhodovat o kritické kvalitě elektrické energie.

 

Akce: Třífázový záznamník výkonu Fluke 1738 se slevou 50% fluke_1738_promo_-_header_kreslici_platno_1_copy_4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ve spolupráci se společností Fluke jsme si pro vás připravili tuto speciální akci, ve které k třífázovému záznamníku výkonu Fluke 1738 dostanete speciální sondy v hodnotě 7,500 Kč + Wifi komunikátor a to vše se slevou 50%

 

 • Software pro podrobnou analýzu energie včetně podávání zpráv

 • Automatické varování před nesprávným připojením proudové smyčky
 • Pohodlné napájení přístroje přímo z měřeného obvodu
 • Kompletní nastavení prostřednictvím předního panelu nebo aplikace Fluke Connect ™: není třeba se vracet do dílny ke stažení a nastavení nebo přenést počítač k elektrickému panelu.
 • Včetně sady testovacích sond FTP17XXPQ

 

Technologie Fluke 1738 Advanced Power Quality Logger se sadou fúzních testovacích sond

 • Fluke 1738 / INTL

 • 4x ZDARMA 173X-flex1500 iFlexi 1500A 12 palců

 • Fusion Test Probes Set FTP17XXPQ

Třífázový záznamník výkonu Fluke 1736 fluke_1736_z_boku.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výhody sady testovaných sond FTP17XXPQ:

Akce: Třífázový záznamník výkonu Fluke 1738 s příslušenstvím zdarma fluke_1736_trifazove_svorky.jpg

 • Sada testovacích sond Fluke FTP17XXPQ vybavených pojiskou se skládá ze tří červených a jedné černé sondy s kokosvorkou.
 • Sonda je po odejmutí nástrčky pro krokosvorku vybavena i hrotem se závitem.
  Jedinečná konstrukce sond  je ve umístění pojistky 11A kdy i při jejím přerušení elektronika sondy zajistí , že je měřicí zařízení stále zobrazuje napětí. Tato konstrukce přináší zvýšenou úroveň zabezpečení uživatele, na rozdíl od některých jiných sond vybavených pojistkou, kdy pro přerušení pojistky výsledkem měření je nepřítomnost napětí, které však na měřeném místě. FTP17XX má pro tuto situaci vysoko-impedanční cestu, takže se vždy zobrazuje napětí. Napětí zobrazené měřicím zařízením však bude menší než jmenovité, což uživateli bezpečně indikuje přítomnost napětí, ale i problémem s testovacím kabelem
Akce: Třífázový záznamník výkonu Fluke 1738 se slevou 50% sonda_k_fluke_1738.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Produkt Původní cena bez DPH Nová cena bez DPH

Fluke 1738

130 718 Kč 69 880 Kč

Fluke FTP17XXPQ

7 500 Kč 0 Kč

 

Přístroj i s vybavením tak může být váš za 69 880 Kč, tedy o 50% levněji oproti standartní ceně. 

Vyplňte nám své údaje a my vám přístroj předvedeme.

Akce platí do 15. 12. 2020

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.

Kontaktuje nás

Ing. Tomáš Kmoch
Telefon: +420 603 437 182 - pracoviště České Budějovice

Fotografie

Produkty

Třífázový záznamník výkonu Fluke 1738

Pokročilý třífázový záznamník výkonu a kvality elektrické energie Fluke 1738 přináší nové funkce - rozbor harmonických, zachycování napěťových událostí, analýzu dle EN 50160, záznam časových průběhů událostí, připojení až dvou Fluke Connect zařízení pro záznam dalších veličin, WiFi a Bluetooth komunikaci.