Aktuálně O nás Kontakt

Servisní středisko a opravy měřících přístrojů

Společnost Blue Panther je smluvním autorizovaným servisním střediskem. Již od roku 1993.

Provádíme záruční i pozáruční opravy a adjustace všech dodávaných měřicích přístrojů a zařízení od značek.

 Mezi značky měřicí techniky, které opravujeme autorizovaně patří:

Fluke, Fluke Calibration, Fluke Biomedical, Kyoritsu, Chavin Arnoux, Teledyne LeCroy, GWinstek, Schleich, Toellner, Finero, Metrix, BEHA - Amprobe a mnoha dalších.

Proč využít našich služeb?

  • Naše společnost provádí opravy a servis měřicích přístrojů již od roku 1993.

  • Opravujeme, jak přístroje výrobců, které naše společnost zastupuje, tak po dohodě i výrobců ostatních.

  • Kvalita námi poskytovaných oprav je garantována certifikátem jakosti ISO 9001:2015.

  • Naše servisní laboratoř dosahuje vysokého procenta úspěšnosti oprav.

  • Na základě našich zkušeností a sortimentu dodávaných přístrojů jsme schopni doporučit i nové měřicí přístroje vhodné pro vaši potřebu.

Důležitým argumentem, proč si vybrat naší společnost, je vysoká úspěšnost opravených měřících přístrojů a doslova tisíce spokojených zákazníků. Servisní technici prochází pravidelným školením na novou měřící techniku. Díky přímému zastupování výrobců měřících přístrojů má náš servis přístup i k speciálním součástkám i vazbu na servisy zastupovaných výrobců. 

Kalibrační středisko s akreditací

Velkou výhodou pro zákazníka servisu je i to, že naše společnost provozuje akreditovanou kalibrační laboratoř Blue Panther Calibration, akreditovanou pod číslem 2332 u ČIA. To znamená, že pokud zákazník požaduje po opravě provést kalibraci, je to snadné a časově výhodné. Na druhou stranu, pokud je při kalibraci zjištěno, že měřící přístroj je mimo toleranci nebo porouchaný, může být se souhlasem zákazníka také opraven. 

Co když se oprava nepovede?

I přes vysoké procento úspěšnosti oprav, mohou nastat případy, kdy je měřící přístroj neopravitelný, a to například díky jeho stáří či neexistenci náhradních dílů. Pro takovéto případy, jsme schopni navrhnout nový měřící přístroj za speciální cenu, splňující požadavky zákazníka, a to díky tomu, že naše společnost přímo zastupuje významné výrobce měřící techniky z celého světa.
 

Jak to probíhá?

  1. Předání přístroje do servisu. Společně s přístrojem musí být dodána objednávka opravy, krátký popis opravy a kontakt na oprávněnou osobu s kterou máem o opravě jednat.) V případě, že některý z uvedených povinných údajů není k dodanému přístroji doložen, může dojít k prodloužení času opravy z důvodů nutné administrativy.
  2. Zjištění závady a ověření předběžné ceny opravy. Pro zjištění závady je kalkulována předběžná cena opravy a připravena cenová nabídka, kterou musí zákazník odsouhlasit, aby se začalo oprava. V případě složitých přístrojů se může stát, že po provedení plánované opravy se ukáže zřetelná závada a cena se navyší, v tomhle případě je o tom kient neprodleně informován a zaslána aktualizovaná cenová nabídka.
  3. Dokončení opravy a předání zákazníkovi. Zákazník je v tomto okamžiku informován o dokončení opravy a dohodneme se o předání přístroje, ať už osobně nebo přes vybraného dopravce.

Co u nás neopravíme?

V některých případech, je nutné přístroj odeslat na opravy přímo do servisu výrobce. Jedná se zejména o případy, kdy zásah vyžaduje přímo výrobce (o čemž vás předem informujeme) nebo oprava není u nás možná z důvodu embarga technologie. To se týká v současné době především oprav termokamer Fluke a vybraných osciloskopů Teledyne LeCroy. I v tomto případě Vás o této skutečnosti ihned  informujeme. Před zasláním přístroje k nám do servisu vám doporučujeme nás kontaktovat, ať už na níže zmíněné kontaktní údaje nebo přes formulář.

Servisní středisko společnosti Blue Panther s.r.o.

Adresa servisního střediska je: 

Blue Panther s.r.o. - Servis
Mezi Vodami 27
143 00 Praha 4 - Modřany

Vedoucí: Petr Plíva
Telefon: +420 241 434 356 přímá provolba během hlášení 16
Fax: +420 241 773 251
E-mail: servis@blue-panther.cz

 

 

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

*Vaše údaje zpracováváme na základě oprávněného zájmu, dle našich zásad o ochraně osobních údajů.

Kontaktujte nás

Petr Plíva
Telefon: +420 241 434 356 přímá provolba během hlášení 16