Údržba

Známe souvislosti v údržbě průmyslových výrobních zařízení a strojů

 

Průmysl industrial_-_web.jpg

U nás naleznete tyto služby 

 

Odborné konzultace

Odborné konzultace, posudky a pomoc od úrovně vedení podniků, přes střední management, až po konkrétní uživatele, před rozhodnutím o využití specifické organizace práce a pro ní vhodných zařízení a přístrojů.

Dodávky měřicích přístrojů

Dodáváme ruční i stolní měřicí přístroje pro měření při údržbě výrobních zařízení, infrastruktury závodu i systémové přístroje, které jsou součástí výrobních zařízení, jako jsou testery elektrické bezpečnosti či testery motorů. Jsme oficiální zástupci předních světových výrobců přístrojů pro měření v údržbě - Fluke, Flir, Kyoritsu, Chauvin Arnoux, Kimo, Schleich a dalších.

Semináře a odborná školení 

Dodáváme školení z oblasti měření, testování a ověřování činnosti zařízení v průmyslu, vývoji, i energetice.

Školení jsou z oblasti "jak měřit" při údržbě pohonů a motorů, termovize, ověřování procesních systémů a další.

Dále pak školíme na optimální využití konkrétního přístroje.

Všechna školení jsou zakončena zkouškou a účastník získá certifikát.

Kalibrace a metrologie

Provozujeme vlastní akreditovanou kalibrační laboratoř, kde jsme schopni kalibrovat většinu přístrojů pro měření elektrických veličin v průmyslu, přístroje pro měření teploty, jak kontaktní tak i bezkontaktní, jako jsou teploměry a termovizní kamery.

Servis a opravy přístrojů

Jsme autorizovaným servisním střediskem přístrojů pro měření v průmyslu značek Fluke, Kyoritsu, Chauvin Arnoux a mnoho dalších. 

Pro výrobky a služby firmy Fluke jsme získali jako jediní v České republice  status Platinový technický distributor.

      

 

Vybrané kategorie a ukázky produktů

Akreditovaná kalibrační laboratoř 2332

Kalibrace měřidel, měřicí techniky a přístrojů pro měření elektrických veličin a teploty v laboratoři i u zákazníka

Tématické události, články a aktuality

Webinář: Ověření elektromotoru při údržbě pohonu

Webinář pro vás pořádáme zdarma. Je určen všem pracovníkům údržby, kteří se starají o údržbu elektromotorů v průmyslové výrobě, případně provádějí jejich opravy. Dovíte se, která metoda ověření motoru je efektivní z hlediska rychlého nalezení poruchy a jak se projeví vliv napájení motoru na zdraví ložisek.

Webinář: Termovizní měření v elektroúdržbě

Webinář je určen pracovníkům elektro-údržby, kteří používají nebo plánují používat termokameru pro ověření stavu elektroinstalace z provozního a bezpečnostního hlediska. Jaká jsou základní pravidla použití termokamery? Jaká jsou omezení využití termokamer? Dozvíte se nejen jak kameru optimálně používat, ale i jaká jsou kritéria volby kamery pro určité použití. Webinář pro vás pořádáme zdarma.

Webinář: Měření spotřeby při standby-modu

Webinář pro vás pořádáme zdarma. Tématem je měření spotřeby při standby-modu analyzátory výkonu Newtons4th.

Webinář: Procesní kalibrace 1.7. 2020

Ve spolupráci se společností Fluke jsme si pro vás připravili webinář, zaměřený na procesní kalibraci a představení procesních kalibrátorů Fluke.

Praktická ukázka procesní kalibrace převodníku tlaku pomocí kalibrátoru Fluke 754

Kalibrace tlakových převodníků je klíčová pro udržení přesnosti a spolehlivosti měření v náročných podmínkách. Tento článek představuje stručný návod na procesní kalibraci převodníku tlaku typu P na I pomocí kalibrátoru Fluke 754. Dozvíte se, jak provést tříbodový test, nastavit nulu a rozsah a dosáhnout optimálních výsledků pro zajištění správné funkce měřicích zařízení.

Šestifázový analyzátor výkonu – kompletní řešení pro vývoj řízených pohonů

S rostoucím tlakem na efektivní využívání elektrické energie roste i potřeba již při vývoji co nejpřesněji měřit jednotlivé elektrické parametry vyvíjených zařízení a jejich efektivitu nejen za statických, ale i dynamických podmínek reálného provozu.

5. díl - Proč je důležité měřit i na stejnosměrném meziobvodu

Seriál Měření při údržbě pohonů a motorů pro časopis ELEKTRO - č. 5/2016. Autor - ing. Jaroslav Smetana V předchozím díle seriálu bylo řečeno proč a jak měřit vlastnosti sítě na svorkách vstupu měniče. Jak změny napětí a jeho nesymetrie mohou ovlivňovat provoz měniče. Dále bylo popsáno, jak měřit velikost zkreslení napětí a proudu a které harmonické složky a jak ovlivňují provoz motorů a pohonů a zmíněny byly i složky harmonických, které vytváří sám měnič.

Kupte si Fluke a získejte další zdarma!

Investovat do kvalitních přístrojů se vyplatí. Měřící přístroje Fluke jsou sestrojeny tak, aby odolaly i nejnáročnějším pracovním podmínkám. Nyní lze při jejich koupi navíc i ušetřit. Do konce srpna totiž při nákupu za více než 3.900 korun získáte další Fluke zcela zdarma.