Údržba v průmyslu

Audity, školení a dodávky měřicích přístrojů a zařízení pro měření při údržbě v průmyslu

 

Průmysl industrial_-_web.jpg

Známe souvislosti v údržbě průmyslových výrobních zařízení a strojů

 

Nabízíme tyto služby 

 

Odborné konzultace

Odborné konzultace, posudky a pomoc od úrovně vedení podniků, přes střední management, až po konkrétní uživatele, před rozhodnutím o využití specifické organizace práce a pro ní vhodných zařízení a přístrojů.

Dodávky měřicích přístrojů

Dodáváme ruční i stolní měřicí přístroje pro měření při údržbě výrobních zařízení, infrastruktury závodu i systémové přístroje, které jsou součástí výrobních zařízení, jako jsou testery elektrické bezpečnosti či testery motorů. Jsme oficiální zástupci předních světových výrobců přístrojů pro měření v údržbě - Fluke, Flir, Kyoritsu, Chauvin Arnoux, Kimo, Schleich a dalších.

Semináře a odborná školení 

Dodáváme školení z oblasti měření, testování a ověřování činnosti zařízení v průmyslu, vývoji, i energetice.

Školení jsou z oblasti "jak měřit" při údržbě pohonů a motorů, termovize, ověřování procesních systémů a další.

Dále pak školíme na optimální využití konkrétního přístroje.

Všechna školení jsou zakončena zkouškou a účastník získá certifikát.

Kalibrace a metrologie

Provozujeme vlastní akreditovanou kalibrační laboratoř, kde jsme schopni kalibrovat většinu přístrojů pro měření elektrických veličin v průmyslu, přístroje pro měření teploty, jak kontaktní tak i bezkontaktní, jako jsou teploměry a termovizní kamery.

Servis a opravy přístrojů

Jsme autorizovaným servisním střediskem přístrojů pro měření v průmyslu značek Fluke, Kyoritsu, Chauvin Arnoux a mnoho dalších. 

Pro výrobky a služby firmy Fluke jsme získali jako jediní v České republice  status Platinový technický distributor.

   Kyoritsu logo80   Chauvin ArnouxExkluzivní technický distributor Fluke pro ČR

 

Vybrané kategorie a ukázky produktů

Termokamery a infrakamery

Termokamery, infrakamery a termovize pro použití v průmyslu, stavebnictví, vývoji a vědě

Akreditovaná kalibrační laboratoř

Provozujeme vlastní akreditovanou kalibrační laboratoř, ve které provádíme akreditované kalibrace měřicí techniky pro měření elektrických i neelektrických veličin. Udělení akreditace je platné do 23. 7. 2023

Servis měřicí techniky

Servis,opravy a kontrola měřicí techniky a přístrojů. Smluvní autorizovaný servis Fluke, Schleich, Kyoritsu, Teledyne LeCroy, Schleich pro ČR a SR

Semináře a odborná školení

Seminář Měření při údržbě motorů a řízených pohonů

Přístroje pro měření při údržbě v průmyslu

Ruční a přenosné přístroje pro měření v průmyslové údržbě, energetiku a automatizaci

Tématické události, články a aktuality

Webinář: Měření spotřeby při standby-modu

Webinář pro vás pořádáme zdarma. Tématem je měření spotřeby při standby-modu analyzátory výkonu Newtons4th.

Webinář: Mikro-výpadky napětí

Příčiny-následky-odstranění mikro-výpadků napětí v energetické síti podniku

Webinář: Procesní kalibrace 1.7. 2020

Ve spolupráci se společností Fluke jsme si pro vás připravili webinář, zaměřený na procesní kalibraci a představení procesních kalibrátorů Fluke.

Seminář - Základy termovizního měření 19. 11. 2019 v Praze

Termovizní měření se stalo nenahraditelným pomocníkem v průmyslové údržbě i ve stavebnictví. K dosažení relevantních výsledků je však potřeba dodržet celou řadu zásad. Tato pravidla se týkají především podmínek, za kterých je snímek pořizován a způsobu jeho vyhodnocení. Jakým způsobem správně používat termokameru vás naučíme na tomto semináři.

Seminář: Jak najít technologie, které plýtvají energií? Hradec Králové - 5. 11. 2019

Na semináři se dovíte jak identifikovat zdroje ztrát, či jaké přístroje a technologie použít k jejich snadnému zjištění a kvantifikaci.

Seminář: Termovizní měření při průmyslové údržbě, Praha - 22.10.

Chystáte se pořídit termovizní kameru nebo ji již vlastníte a zajímá Vás, jak jí efektivně využít pro Vaší práci? Pracujete v údržbě výrobních zařízení či v kontrole výrobního procesu? Hledáte cestu jak efektivně zapojit termovizní měření do praxe v údržbě? Chcete snížit počet výpadků výroby a poruch zařízení?

Seminář Jak odhalit poruchy na pohonech a motorech 21.11.2019 v Hradci Králové

Pokud vás trápí poruchy pohonů či motorů, výpadky jejich regulace nebo ložiska motorů mají výrazně kratší životnost, poškozují se. Pak tomto seminář je určen pro vás.

Seminář - Měření při údržbě motorů a řízených pohonů 20. 6. 2019 - Praha

Pokud vás trápí poruchy pohonů, výpadky jejich regulace nebo ložiska motorů mají výrazně kratší životnost, poškozují se. Pak tomto seminář je určen pro vás.

Seminář Měření při údržbě motorů a řízených pohonů 2. termín 14.5.

Zajímá vás měření při údržbě motorů a řízených pohonů? Zaregistrujte se na náš seminář. Zaregistrovat na seminář se můžete zde, vyplněním registračního formuláře. Vzhledem k platné legislativě o ochraně osobních údajů, preferujeme uvedení pracovních emailů. Po vyplnění formuláře od nás obdržíte email s linkem, který prosím potvrďte. Po odeslání registrace vám bude zaslána zálohová faktura. Několik dnů před seminářem obdržíte na uvedený email také připomínku semináře a pokyny, které vám usnadní cestu. V případě, že přihlašujete více lidí, prosím, uveďte v poznámce jejich jména a emailový kontakt. Pro účastníky semináře bude připraveno pohoštění. Rádi vás přivítáme i na dalších seminářích, program je pravdu bohatý. Více informací najdete na https://www.blue-panther.cz/kurzy-a-skoleni.

Seminář „Nástroje prediktivní údržby ve výrobním podniku“ a neb je skutečně levnější metoda „hasič?“

Na semináři se dozvíte jak efektivně organizovat údržbu v závodě. Jaké vhodné nástroje používat a zda je možné předcházet výpadkům výroby a snižovat náklady na údržbu.

Seminář Měření při údržbě motorů a řízených pohonů

Zajímá vás měření při údržbě motorů a řízených pohonů? Zaregistrujte se na náš seminář.

Ohlédnutí za seminářem - Kvalita elektřiny a úspory 1.11.2018

Decentralizovaný monitoring energie a kvality sítě - úspory ve výrobě a údržbě podniku. Seminář je určen pro pracovníky firem, které přemýšlejí jak snížit spotřebu elektřiny i snížit náklady na výrobu i údržbu.

Ohlédnutí za odborným školením - Základy termovizního měření 11.9. 2018 v Praze

Termovizní měření se stalo nenahraditelným pomocníkem v průmyslové údržbě i ve stavebnictví. K dosažení relevantních výsledků je však potřeba dodržet celou řadu zásad. Tato pravidla se týkají především podmínek, za kterých je snímek pořizován a způsobu jeho vyhodnocení. Jakým způsobem správně používat termokameru vás naučíme na tomto školení.

Jak snadno ověřit řízený pohon analyzátorem motorového pohonu?

Jak snadno ověřit řízený pohon analyzátorem motorového pohonu

Nový analyzátor kvality elektřiny s nepřetržitým záznamem Elspec PURE Black Box

Se stoupající komplexností průmyslových systémů již dnes jsou některé části průmyslových podniků velmi citlivé na parazitní jevy na napájecí elektrické síti a náchylné tak ke kolapsu.

Šestifázový analyzátor výkonu – kompletní řešení pro vývoj řízených pohonů

S rostoucím tlakem na efektivní využívání elektrické energie roste i potřeba již při vývoji co nejpřesněji měřit jednotlivé elektrické parametry vyvíjených zařízení a jejich efektivitu nejen za statických, ale i dynamických podmínek reálného provozu.

Analyzátory pohonů Fluke MDA-510 a Fluke MDA-550

Snadné a rychlé řešení pro údržbu průmyslových podniků, měření na pohonu bez nastavování měřicího přístroje.

Diagnostika vysokonapěťových svodičů přepětí pomocí komplementárních metod

Svodiče přepětí hrají klíčovou roli při ochraně elektrických zařízení a přístrojů instalovaných ve vysokonapěťových rozvodnách. Stejně jako v případě jiných zařízení, také svodiče přepětí je nutné pravidelně diagnostikovat.

Technický a obchodní konzultant měřicí techniky (Technical Sales Engineer)

Staň se posilou našeho týmu!

Monitoring kvality elektrické energie a jak na něj

Se stoupající komplexností průmyslových systémů jsou dnes některé části průmyslových podniků velmi citlivé na parazitní jevy na napájecí elektrické síti a náchylné tak ke kolapsu. Proto stoupá potřeba sledovat kvalitu elektrické energie a její vliv na výrobní proces.

Seriál Měření při údržbě pohonů a motorů

Seriál článků na téma Měření při údržbě pohonů a motorů psaný pro časopis Elektro

5. díl - Proč je důležité měřit i na stejnosměrném meziobvodu

Seriál Měření při údržbě pohonů a motorů pro časopis ELEKTRO - č. 5/2016. Autor - ing. Jaroslav Smetana V předchozím díle seriálu bylo řečeno proč a jak měřit vlastnosti sítě na svorkách vstupu měniče. Jak změny napětí a jeho nesymetrie mohou ovlivňovat provoz měniče. Dále bylo popsáno, jak měřit velikost zkreslení napětí a proudu a které harmonické složky a jak ovlivňují provoz motorů a pohonů a zmíněny byly i složky harmonických, které vytváří sám měnič.

Scopemetery Fluke 190 II

Nové čtyřkanálové ScopeMetery Fluke 190 II posouvají laťku ručních osciloskopů. Poskytují čtyři plně plovoucí kanály, hledání poruch je mnohem jednodušší se scopemetery Fluke!

Akce: Získejte k termokameře Fluke další Fluke jako dárek

Při nákupu jedné z termokamer Fluke uvedené níže získáte bezplatně další přístroj Fluke!

Akce: 12bitový osciloskop TeledyneLecroy WaveSurfer 4000HD s rozšířeními zdarma

Připravili jsme pro vás podzimní akci, díky níž můžete zakoupit osciloskop TeledyneLecroy WaveSurfer 4000HD za akční cenu s množstvím rozšíření zdarma. Nabídka je časově omezena, akce končí 15. 12. 2020.

Podzimní akce: Získejte k nákupu přístroj zdarma

Připravili jsme pro vás podzimní akci, která potěší zejména profesionály v oboru. Pokud se chystáte během podzimu nakoupit měřicí přístroje od známých a uznávaných značek, nenechte si ujít příležitost získat namísto jednoho přístroje rovnou dva. Akce se týká nákupu přístrojů od výrobců Fluke IG, BEHA Amprobe, Kyoritsu, Chauvin Arnoux, Flir, Schleich, TeledyneLecroy, GWInstek, Tabor Electronics a KIMO (Sauer). Přečtěte si, jak jednoduché to je!

Přístroje Fluke k nákupu zdarma!

Ve spolupráci se společností Fluke jsme pro vás připravili speciální akci. Pří nákupu libovolného přístroje Fluke si budete moci vybrat libovolný přístroj Fluke podle tabulky níže.

Akce: 8bitový osciloskop TeledyneLecroy WaveSurfer 3000Z s rozšířeními zdarma

Využijte naši podzimní akci a kupte si cenově dostupný osciloskop WaveSurfer 3000Z, teď navíc s množstvím rozšíření zdarma. Nabídka je časově omezena, akce končí 15. 12. 2020.

Kalibrační laboratoř získala re-akreditaci dle ČSN EN 17025:2018

Kalibrační laboratoř Blue Panther Metrology prošla náročným auditem a získala re-akreditaci udělenou Českým institutem pro akreditaci.