Kurzy a odborná školení

Semináře a odborná školení z oblasti měření nebo správného používání měřících přístrojů.

Blue Panther Academy

Hledáte vhodné školení odborného charakteru pro vaše zaměstnance? 

Pak jste tu správně.

Školíme firmy a jejich zaměstnance již od roku 2010.

Vyškolili jsme již stovky pracovníku od malých po velké firmy.

Pokud chcete, aby vaši zaměstnanci měli správnou kvalifikaci pro používání vašich měřících přístrojů nebo jen chcete umět měřící přístroje správně používat.

Jsme vám k dispozici.

Vývoj moderních technologií jde rychlým tempem dopředu a naši klienti hledají rychlé a komplexní vzdělání,

které jim pomůže využít možnosti, které nové technologie v průmyslu přinášejí,

přinese úspory finanční i časové, podpoří bezproblémový chod výroby, napomůže optimálnímu využití přístrojů, měřicích metod i efektivnější fungování vašich zaměstnanců.

To je však možné pouze za předpokladu, že uživatel přístroje je dostatečně seznámen se všemi jeho funkcemi a možnostmi daného přístroje, a zná potřebné měřicí metody.

 

Individuální odborná školení

Na základě vybraného tématu jsme schopni připravit odborné školení tak,

aby přednášená teorie i úspěšná praxe navazovala na reálnou situaci v konkrétní společnosti.

Zaměříme se tedy na potřeby a požadavky přímo u vás ve firmě, aby se dali napasovat na skutečné situace a ukážeme,

jak s danou situací či konrétním způsobem měření, efektivně pracovat.

Obecná odborná školení

Zkoumáme na nich hlouběji konkrétní témata a naučíte se praktické komplexní znalosti, které vám umožní všechny znalosti vědět aplikovat úspěšně ve vaší pracovní praxi.

Na našich školeních se opravdu "zapotíte" a vaše znalosti potvrdíte zakončenou zkouškou (testem), který vás bude opravňovat k obdržení certifikátu o úspěšném absolvování.

Odborná školení jsou nabízeny našim zástupcem HR oddělení a lze je v případě zájmu zorganizovat na přání klienta přímo v sídle společnosti. Konkrétní témata a odborné kurzy, které nabízíme najdete na této stránce.

Semináře / Webináře

Semináře jsou vždy ochutnávkou konkrétního tématu. Zorientování se v problematice. Přesto, že jde pouze o ochutnávku, odnesete si komplexní pohled na vybranou problematiku a znalosti velkého rozsahu. Také si pomůžete ujasnit, které odborné školení by pro vás bylo vhodné. Semináře vypisujeme v průběhu celého roku.

Odborné přednášky

Během roku se také účastníme odborných konferencí a můžeme zajistit praktickou přednášku a ukázku měření, přímo ve školách. Témata se liší dle oblasti zaměření konkrétní akce či školy nebo stložením posluchačů.

Pokud máte o nějakou variantu školení zájem. 

Kontaktujte nás e-mailu marketingbp@blue-panther.cz nebo na čísle: +420 603 255 719

Filtr dle výrobce

Školení - Termovizní měření v průmyslu

Toto školení termovize volně navazuje na školení Základy termovizního měření. Rozšiřuje vědomosti získané v předchozím školení o další praktické poznatky. Zaměřuje se především na aplikaci termokamery v průmyslovém prostředí jako součást údržby. Smyslem školení je naučit uživatele s termokamerou profesionálně pracovat tak, aby si uvědomoval vliv zásadních rušivých jevů a dodat mu potřebnou jistotu při vyhodnocování získaných snímků.

Školení - Základy měření kvality energie

Toto školení navazuje na školení Základy měření rušení v elektrické síti, rozšiřuje ho o měření kvality elektrické energie, které je jedním z důležitých nástrojů prediktivní údržby. Vysvětluje interakce mezi jednotlivými zařízeními zapojených do elekrické sítě, popisuje jakým způsobem přistupovat k měření elektrické energie. Popisuje i důležité normy a předpisy.

Školení - Základy měření rušení v elektrické síti

V době, kdy jsou měniče a řízené pohony stále častěji nasazovány do průmyslových provozů, se objevuje problém znečištění napájecí sítě v podobě harmonických napětí. Tento aspekt a mnoho dalších označujeme názvem kvalita elektrické energie. Školení Základy měření rušení v elektrické síti objasňuje tuto problematiku. Po absolvování budete mít přehled o základních parametrech určujících kvalitu elektrické energie a o nízkofrekvenčním rušení, bude vědět, jak toto rušení vzniká, co je jeho podstatou.

Školení - Základy termovizního měření

Termovizní měření se stalo nenahraditelným pomocníkem v průmyslové údržbě i ve stavebnictví. K dosažení relevantních výsledků je však potřeba dodržet celou řadu zásad. Tato pravidla se týkají především podmínek, za kterých je snímek pořizován a způsobu jeho vyhodnocení. Jakým způsobem správně používat termokameru vás naučíme na tomto školení.