Školení - Termovizní měření v průmyslu


Toto školení termovize volně navazuje na školení Základy termovizního měření. Rozšiřuje vědomosti získané v předchozím školení o další praktické poznatky. Zaměřuje se především na aplikaci termokamery v průmyslovém prostředí jako součást údržby. Smyslem školení je naučit uživatele s termokamerou profesionálně pracovat tak, aby si uvědomoval vliv zásadních rušivých jevů a dodat mu potřebnou jistotu při vyhodnocování získaných snímků.

Školení Termovizní měření v průmyslu má následující skladbu:

Podoba školení Termovizní měření v průmyslu:

Kurz kombinuje výklad s diskusí a praktickými příklady. V úvodu srovnává znalosti na určitou úroveň, na ně pak navazuje dalšími vědomostmi a příklady. Součástí kurzu je praktické cvičení s termokamerou a vyhodnocovacím softwarem.

Cíl školení Termovizní měření v průmyslu:

Cílem školení je, aby se účastník naučil pracovat s termografickou kamerou. Dozvěděl se, co všechno mu termovizní měření může přinést v jeho oboru. Naučí se vyhodnocovat termografické snímky, rozlišit kritické chyby a rozhodnout o příslušných opatřeních. Dozví se o možnostech a způsobu aplikace termovize v prediktivní údržbě.

Účel školení Termovizní měření v průmyslu:

Naučit účastníka efektivně pracovat s termokamerou, využít maximálně její možnosti a převést teoretické znalosti z oblasti termovize do praxe.

Výsledek školení Termovizní měření v průmyslu:

Účastník bude schopen samostatně pracovat s termokamerou, bude schopen se vyvarovat chyb při pořizování termografických snímků, dokáže zpracovat tyto snímky pomocí software na počítači, dokáže je vyhodnotit a učinit vyplývající závěry nebo nápravná opatření. Dále bude mít přehled o využití termokamery v prediktivní údržbě.

Ukončení školení Termovizní měření v průmyslu:

Kurz je ukončen testem, který je zaměřen na stěžejní body dané problematiky. Účelem testu je zrekapitulovat dané téma, ověřit, zda účastník správně pochopil problematiku a v neposlední řadě pomoci účastníkovi zapamatovat si nejdůležitější informace, které získal.

Získané znalosti:

Účastník se naučí pracovat s termografickou kamerou, porozumí termografickému snímku, bude schopen podrobně vyložit jeho význam. Naučí se rozpoznat potencionální problémy a seznámí se s využitím termovize v prediktivní údržbě. Bude schopen převést teorii a obecné zkušenosti na svůj konkrétní problém.

 

Školení je určeno pro: techniky elektroúdržby, údržby a správy budov, stavební techniky.

Minimální počet účastníku školení: 3

Kapacita školení je 8 osob.

Délka školení je 6 hodin.

Cena školení je na dotaz, podle počtu účastníků.

Toto školení lze zorganizovat přímo v sídle zákazníka.

U zájemců o toto školení předpokládáme technické vzdělání.

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.

Zvolte adresáta Vašeho dotazu