Aktuality a novinky O nás Kontakt

Školení - Termovizní měření v průmyslu

Toto školení termovize volně navazuje na školení Základy termovizního měření. Rozšiřuje vědomosti získané v předchozím školení o další praktické poznatky. Zaměřuje se především na aplikaci termokamery v průmyslovém prostředí jako součást údržby. Smyslem školení je naučit uživatele s termokamerou profesionálně pracovat tak, aby si uvědomoval vliv zásadních rušivých jevů a dodat mu potřebnou jistotu při vyhodnocování získaných snímků.

Školení Termovizní měření v průmyslu má následující skladbu:

Podoba školení - Termovizní měření v průmyslu:

Kurz kombinuje výklad s diskusí a praktickými příklady. V úvodu srovnává znalosti na určitou úroveň, na ně pak navazuje dalšími vědomostmi a příklady. Součástí kurzu je praktické cvičení s termokamerou a vyhodnocovacím softwarem.

Cíl školení - Termovizní měření v průmyslu:

Cílem školení je, aby se účastník naučil pracovat s termografickou kamerou. Dozvěděl se, co všechno mu termovizní měření může přinést v jeho oboru. Naučí se vyhodnocovat termografické snímky, rozlišit kritické chyby a rozhodnout o příslušných opatřeních. Dozví se o možnostech a způsobu aplikace termovize v prediktivní údržbě.

Účel školení - Termovizní měření v průmyslu:

Naučit účastníka efektivně pracovat s termokamerou, využít maximálně její možnosti a převést teoretické znalosti z oblasti termovize do praxe.

Výsledek školení - Termovizní měření v průmyslu:

Účastník bude schopen samostatně pracovat s termokamerou, bude schopen se vyvarovat chyb při pořizování termografických snímků, dokáže zpracovat tyto snímky pomocí software na počítači, dokáže je vyhodnotit a učinit vyplývající závěry nebo nápravná opatření. Dále bude mít přehled o využití termokamery v prediktivní údržbě.

Ukončení školení - Termovizní měření v průmyslu:

Kurz je ukončen testem, který je zaměřen na stěžejní body dané problematiky. Účelem testu je zrekapitulovat dané téma, ověřit, zda účastník správně pochopil problematiku a v neposlední řadě pomoci účastníkovi zapamatovat si nejdůležitější informace, které získal.

Získané znalosti:

Účastník se naučí pracovat s termografickou kamerou, porozumí termografickému snímku, bude schopen podrobně vyložit jeho význam. Naučí se rozpoznat potencionální problémy a seznámí se s využitím termovize v prediktivní údržbě. Bude schopen převést teorii a obecné zkušenosti na svůj konkrétní problém.

  • Školení je určeno pro: techniky elektroúdržby, údržby a správy budov, stavební techniky.
  • Minimální počet účastníku školení: 3
  • Kapacita školení je 8 osob.
  • Délka školení je 6 hodin.
  • Cena školení je na dotaz, podle počtu účastníků.
  • Toto školení lze zorganizovat přímo v sídle zákazníka.
  • U zájemců o toto školení předpokládáme technické vzdělání.

V případě zájmu nás kontaktujte formulářem níže a nebo na uvedeném telefoním čísle.

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

*Vaše údaje zpracováváme na základě oprávněného zájmu, dle našich zásad o ochraně osobních údajů.

Váš dotaz bude odeslán naším specialistům. Brzo se Vám ozveme.

Anna Vašková
Telefon: +420 603 255 719, marketingbp@blue-panther.cz