Aktuality a novinky O nás Kontakt

Tabor Electronics

Tabor Electronics

Společnost Blue Panther s.r.o. je jediným oficiálním distributorem společnosti Tabor Electronics pro ČR a SR. Za poslední čtyři desetiletí se Tabor Electronics stal světovým lídrem v testech a měření průmyslu.

Společnost získala globální uznání pro své vysoce kvalifikované pracovní síly a inovativní inženýrské schopnosti.

  • Tabor působí jako designér a výrobce multimetrů, wattmetrů, digitizérů a generátorů.
  • V posledních dvou desetiletích se vyvinul světovou špičku na trhu se zdroji signálu.
  • V průběhu let Tabor produkoval své vlastní značkové výrobky a byl výrobce původního počítačového vybavení (OEM) pro vedoucí značky v tomto odvětví.

RF generátory

Řada generátorů signálu Tabor Lucid RF je zaměřena na řešení aplikací vyžadujících mimořádný dynamický rozsah, vysokou rychlost přepínání a snadné vzdálené programování pro bezproblémovou integraci systému, to vše v kompaktní modulové platformě.

Tato řada byla navržena tak, aby nabízela špičkový poměr ceny a výkonu v oboru a poskytovala kompletní portfolio produktů pro generování signálů pro různé aplikace, ať už jde o 5G, radary, komunikace a další.

Řada Lucid obsahuje jednokanálové verze 3, 6 a 12 GHz, které všechny sdílejí tytéž špičkové zvýrazněné funkce v kompaktním modulu s malými rozměry. S extrémně vysokou rychlostí přepínání, vynikající integritou a čistotou signálu, všemi nezbytnými modulovanými signály pro analogové komunikační systémy, vestavěným SPI a micro-USB rozhraním je řada Lucid navržena tak, aby splňovala dnešní nejnáročnější specifikace potřebné pro výzkum a vývoj. lavice k výrobním linkám.

Řada generátorů je k dispozici ve čtyřech provedení vhodných pro veškeré myslitelné aplikace a úmístění: Přenosné generátory, Benchtop, Desktop, Rack.

Možnosti modulace generovaného signálu

Modifikace signálu jako jsou Burst a Chirp se staly běžně potřebnými ve většině aplikací pro letectví nebo obranu. S zcela novou sérií RF generátorů Tabor Lucid, jakákoli modulace signálu je možná, bez  hledu na to, zda jsou vyžadovány „úzké“ nebo „standardní“ signály. Kromě vynikajícího výkonu  pulzní modulace, řada Lucid je také vybavena s mnoha CW rušiči a jsou k dispozici modulace AM, FM, PM, Pulse, Pattern a Sweep.

Extrémně rychlé přepínání

Čas je zásadním faktorem, ať už v designu, ve výrobním procesu nebo uvnitř ATE systémů. S rychlostí spínání lepší než 100 μs, zajišťuje Tabor's Lucid Series maximální měření za minimální čas.

Způsoby ovládání a řízení jednotky

Tabor's Lucid Series má vyhrazený software k ovládání funkcí přístroje prostřednictvím grafického uživatelského rozhraní (GUI). Obsahuje také kompletní sadu ovladačů, které vám umožní napsat aplikaci v různých prostředí, včetně LabVIEW, Python, CVI, C++, VB a MATLAB. Můžete také propojit dodávané DLL do jiných API založených na Windows nebo k programování použijte nízkoúrovňové příkazy SCPI nástroje, bez ohledu na to, zda je vaše aplikace je napsána pro Windows, Linux popř Operační systémy Macintosh.

Integrita a čistota signálu

Jeden z nejdůležitějších požadavků pro současné testování a měření je vysoká kvalita signálu. S typickým fázovým šumem -145 dBc při 100 MHz a -136 dBc při 1 GHz, při offsetu nosné 10 kHz Tabor's Lucid Sériová platforma poskytuje jednu z nejvyšší kvalit signálu dostupnou na dnešním trhu.

Vícekanálový, fázově koherentní, generátor

Mnoho testovacích systémů a experimentálních nastavení vyžadují více RF kanálů, buď oddělených nebo synchronizované. Série Lucid nabízí až 16, oddělených nebo fázově koherentních, RF výstupů v jednom kompaktním přístroji o velikosti 19” , která ušetří až 16krát více prostoru ve srovnání s dostupnými řešeními na trhu.

Níže naleznete konkrétní přístroje, které stále rozšiřujeme.  V případě dalších dotazů nebo zájmu o některý z modelů nás neváhejte kontaktovat (například formulářem níže).

Výběr ze sortimentu produktů Tabor Electronics: