Webinář: Měření spotřeby při standby-modu

Webinář pro vás pořádáme zdarma. Tématem je měření spotřeby při standby-modu analyzátory výkonu Newtons4th.

Termíny akce

Webinář MS Teams, začátek 9:00 (19. 1. 2021)

Téma webináře

Většina moderní elektroniky se po vypnutí nachází ve standby-režimu.  I když se přístroj tváří jako vypnutý, stále spotřebovává jisté množství elektrické energie.

V případě většího množství přístrojů tato spotřeba rozhodně není dlouhodobě zanedbatelná.

 

Britská společnost Newtons4th vyrábí velice přesné analyzátory výkonu a další sofistikovaná zařízení pro měření a complianci v průmyslu, výrobě i ve vývoji.

 

Cílem našeho webináře je kromě praktické ukázky měření také seznámení s množstvím analyzátorů výkonu a celých sestav.

Na závěr webináře bude samozřejmě prostor i pro Vaše dotazy. Pokud dotazy zašlete předem, zodpovíme je už v průběhu webináře.

 

Jak se přihlásit?

Na webinář se můžete přihlásit pomocí formuláře níže. Do poznámky nám napište, že máte zájem o tento webinář.

Den před konáním webináře vám zašleme e-mail s odkazem na akci v aplikaci Teams. Aplikaci nemusíte mít staženou, můžete využít online verzi.

V čase začátku semináře se pomocí odkazu jednoduše připojíte k webináři.

 

Těšíme se na vás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.

Kontaktuje nás

Bohumil Vítovec
Telefon: +420 604 273 701