Webinář: Procesní kalibrace 1.7. 2020

Ve spolupráci se společností Fluke jsme si pro vás připravili webinář, zaměřený na procesní kalibraci a představení procesních kalibrátorů Fluke.

Termíny akce

Středa od 11:00 (1. 7. 2020)

Webinář: Procesní kalibrace 1.7. 2020 webinar_fluke_-_kalibrace_-_blue_panther.jpg

Co se na webináři dozvíte? 

Na webináři se dozvíte co je to procesní kalibrace a proč ji provádět. Dále co potřebujete k tomu, aby jste si mohli začít provádět procesní kalibraci sami. Potom si řekneme něco k fyzikálním veličinám, které se v procesní kalibraci objevují (teplota, tlak, proudová smyčka). Následuje ukázka příkladů procesní kalibrace jednotlivých veličin ve formě promítnutých obrázků v prezentaci.

Také bude představena kompletní řada procesních kalibrátorů značky Fluke od jednoduchých kalibrátorů proudové smyčky přes procesní kalibrátory teploty a tlaku až po multifunkční procesní kalibrátory.

Pokud si nejste úplně jisti, jak číst specifikace a přesnosti přístrojů a kalibrovaných zařízení, tak vám toto bude ozřejměno na příkladu a bude proveden výpočet, jak přesný kalibrátor potřebujete při kalibraci převodníku určité přesnosti.

 

Na závěr bude provedena praktická ukázka dokumentačního procesního kalibrátoru Fluke 753 ve spolupráci s externím tlakovým modulem a externí tlakovou pumpou při kalibraci tlakového převodníku.

 

  • Co je to procesní kalibrace

  • Proč kalibrovat

  • Procesní kalibrace teploty

  • Procesní kalibrace tlaku

  • Dokumentační procesní kalibrátory

  • Porozumění specifikacím procesních kalibrátorů

  • Praktická ukázka procesní kalibrace tlakového převodníku

Webinář je zdarma, registrovat se můžete níže.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.

Fotografie