Wika Group - Wika - Mensor - DH Budenberg

Wika Group - Wika - Mensor - DH Budenberg

Etalony a měření tlaku a teploty pro metrologie a průmusl nejvyšší přesnosti.

Wika Group


Sídlo a hlavní továrna skupiny WIKA, která působí na mezinárodním poli, je od svého založení v roce 1946 v Klingenbergu nad Mohanem v Dolních Frankách. Rodinný podnik zaměstnává více než 2 000 zaměstnanců v hlavním závodě, který se vyznačuje výrobní plochou přes 50 000 m2. V produkčním závodě měření teploty v Röllfeldu je dalších 150 zaměstnanců a výrobní plocha cca. 5 000 m2.

Již více než 75 let je WIKA renomovaným partnerem a kompetentním specialistou pro jakýkoli úkol v oblasti měřicí techniky. Se stále rostoucí efektivitou se při vývoji nových produktů a systémových řešení uplatňují inovativní technologie. Spolehlivost produktů a připravenost čelit všem výzvám trhu byly klíčovými faktory pro to, aby WIKA dosáhla vedoucí pozice na světovém trhu.

V rámci skupiny WIKA se v současnosti více než 10 200 zaměstnanců věnuje údržbě a zdokonalování technologií měření tlaku, teploty, síly a hladiny a také v oblastech měření průtoku, kalibrace a řešení plynů SF6. Více než 1 500 zkušených zaměstnanců obchodního oddělení kompetentně konzultuje zákazníky a uživatele na základě partnerství. Více než 300 inženýrů a techniků neustále hledá inovativní řešení produktů, vylepšené materiály a ziskové výrobní metody. V úzké spolupráci s uznávanými univerzitami, instituty a průmyslovými podniky jsou vyvíjena řešení pro konkrétní aplikace.

Myslete globálně, jednejte lokálně: Po založení první dceřiné společnosti v roce 1960 je nyní v rámci skupiny WIKA 43 dceřiných společností. Patří mezi ně nejmodernější výrobní zařízení na všech centrálních trzích, zařízení pro údržbu, instalační vybavení a týmy pro doplňkové služby. WIKA je také reprezentována po celém světě četnými obchodními zástupci. Abychom mohli zákazníkům nabídnout ucelený sortiment, portfolio se neustále rozšiřuje strategickými akvizicemi.

 

 

Certifikát označující certifikovaného distributora firmy WIKA

 

 

 

 

 

 

 

Výběr ze sortimentu produktů Wika Group - Wika - Mensor - DH Budenberg: