Newtons4th Ltd.

Newtons4th Ltd.

Společnost Blue Panther je výhradním zástupcem společnosti Newtons4th Ltd pro Českou republiku. Společnost Newtons4th (zkráceně N4L) se specializuje na sofistikovaná zkušební zařízení pro výkonovou elektroniku.

Společnost Newtons4th (zkráceně N4L) se specializuje na sofistikovaná zkušební zařízení pro výkonovou elektroniku a energetiku.

Newtons4th Ltd. 

Proč název "Newtons4th"


Jméno Newton (Sir Isaac) je synonymem důkladného pochopení fyzických principů z pozorování skutečného světa. 

Jeho známé 3 zákony pohybu jsou tak jednoduché a jasné, že je lze snadno naučit a aplikovat, přesto nám dávají nástroje k analýze pohybu velmi složitých systémů.

Číslo 4 představuje inovace založené na tom, co je již zavedeno. Newtons4th - inovace založená na zavedených základních principech.

 

Společnost Newtons4th Ltd (zkráceně N4L) byla založena v roce 1997 s cílem navrhnout, vyrábět a podporovat inovativní elektronické zkušební přístroje na celosvětovém trhu.

Specializuje se na sofistikovaná zkušební zařízení, které se týkají zejména měření fází.

Produktové portfolio zahrnuje analyzátory výkonu, analyzátory frekvenční odezvy, impedanční analyzátory, vektorové voltmetry, fázové měřiče, skutečné voltmetry RMS, selektivní hladinoměry a laboratorní výkonové zesilovače.

Společnost byla založena na principu využívání nejmodernějších technologií a sofistikovaných analytických technik, aby zákazníkům poskytla přesné a snadno použitelné nástroje za nižší cenu, než byla tradičně spojena s těmito typy měření.

Flexibilita v produktech a postoj k poskytování řešení, které zákazníci skutečně chtějí, umožnily společnosti vyvinout mnoho inovačních funkcí v stále rostoucí produktové řadě.

Na počátku roku 2015 se N4L přestěhoval do nejmodernějšího výrobního závodu, který se nachází poblíž Leicester City Centre, Anglie.

Nové místo pokrývá více než 2 040 m² (22 050 ft²) a představuje účelové "čisté" výrobní prostředí s ekologickou kontrolou.

 

Akreditace


Společnost Newtons4th Ltd je registrovaná podle ISO9001, mezinárodně uznávané normy pro řízení jakosti podniků.

Jako uznání technických inovací a komerčního úspěchu série PPA obdržela společnost N4L ocenění  britské královny "Inovace 2010" Queens-award.

 

 

Výběr ze sortimentu produktů Newtons4th Ltd.: