Analyzátor frekvenční odezvy PSM 3750


Vysoce výkonný analyzátor kmitočtové odezvy PSM 3750: 10µHz – 50MHz, izolované vstupy (500 Vpk), izolovaný generátor spojený s AC + DC

Analyzátor kmitočtové odezvy Newtons4th  PSM 3750: 10µHz – 50 MHz

je vysoce výkonný analyzátor kmitočtové odezvy s frekvenčním rozsahem 10µHz – 50MHz.

Je vybaven zolovanými vstupy (500 Vpk) a  izolovaným frekvenčním generátorem s vazbou AC + DC

PSM3750 staví na úspěchu řady analyzátorů frekvenční odezvy PSM2200 a PSM17xx a kombinuje zkušenosti získané při konstrukci a vývoji řady výkonových analyzátorů Newtons4th a izolovaných vstupních kanálů s cílem poskytnout řešení pro vysoké napětí, vysokou přesnost, izolovaný zisk a měření fáze.

S využitím inovativního designu, který zahrnuje jak přímé digitální analýzy, tak techniky heterodynní technologie s galvanicky oddělenými vstupními / výstupními kanály 500 Vpk, poskytuje PSM3750 širokou škálu měřicích funkcí v širším frekvenčním rozsahu, než jakýkoli jiný dnes dostupný přístroj.

Stejně jako u ostatních produktů N4L využívá PSM3750 NumetriQ nejnovější technologii DSP a FPGA k optimalizaci využití svého analogového hardwaru a poskytuje rychlost a flexibilitu měření bez kompromisů ohledně výkonu jednotlivých měřicích funkcí.

Vlastnosti a výhody PSM 3750

 Frevenční rozsah 10µHz to 50MHz

Izolované vstupy - 500 Vpk

 Přesnost zesílení na < 1 MHz 0.01 dB

 Fázová přesnost při <1 kHz 0,025 °

Analyzátor frekvenční odezvy

 Impedanční analyzátor

Vektorový voltmetr / voltmetr fázového úhlu

 RMS voltmetr / osciloskop

Analýza odezvy zpětnovazební smyčky

Harmonický analyzátor

 

Impedanční analyzátor PSM3750_IAI2

S rozšířením IAI2 lze z Analyzátoru frekvenční odezvy PSM 3750 sestavit Impedanční analyzátor DC až 50MHz

Impedanční analyzátor PSM3750_IAI2

Příslušenství

Transimpedanční zesilovač TA107

Nízkošumový, širokopásmový transimpedanční zesilovač se ziskem 10MV / A

Dokumenty ke stažení

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.