Nízkošumový, širokopásmový transimpedanční zesilovač se ziskem 10MV / A

Nízkošumový, širokopásmový transimpedanční zesilovač Newtons4th TA107 se ziskem 10MV / A

Nad 500 MOhm nejsou měřicí techniky používané v rámci „LCR Active Head“ nebo „IAI / IAI2“ ideální, částečně kvůli výjimečně nízkému proudu spojenému s analýzou vysoké impedance a také parazitní kapacitou připojení vede k testovanému vzorku .

Transimpedanční zesilovač TA107 poskytuje řešení pro aplikace s vysokou impedanční analýzou měřením proudu protékajícího testovanou komponentou nebo materiálem pomocí inovativní transimpedanční zesilovací techniky.

Transimpedanční zesilovač TA107 doplňuje stávající řadu analyzátorů impedance Newtons4th a poskytuje řešení pro širokou škálu měřicích aplikací.

 

Vlastnosti a výhody Transimpedančního zesilovače TA107

Rozsah 1MΩ to 100GΩ s PSM1735

Frekvenční rozsah DC  až 100kHz

Adaptér nebo přímé napájení s PSM

 Jednoduché připojení a ovládání

 

Příklad připojení TA107

 

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.