Napěťové měřicí sondy pasivní, Napěťové měřicí aktivní sondy pro osciloskopy, simetrické aktivní napěťové sondy, proudové kleště pro osciloskopy, měřicí kleště pro SMD.

Filtr dle výrobce

Dekodér sériové sběrnice LIN pro osciloskopy Teledyne LeCroy

Dekódování a spouštění pro sériovou sběrnici LIN s plně hardwarovým spouštěním pro osciloskopy Teledyne LeCroy řady WaveSurfer, WaveRunner, WavePro, WaveMaster a HDO.

Adaptér proudových sond Teledyne LeCroy CA10

Adaptér proudových sond Teledyne LeCroy CA10 umožňuje připojit k osciloskopům LeCroy proudové sondy jiných výrobců tak, že je osciloskop automaticky rozpozná.

Aktivní diferenční sonda LeCroy ZD200 do 200MHz pro automotive a průmyslové aplikace

Vysokoimpedanční 200MHz aktivní diferenční sonda LeCroy ZD200 s velkým dynamickým rozsahem +/-20 V, velkým rozsahem souhlasného napětí až +/-60 V, malou vstupní kapacitou a nízkým šumem.

Aktivní diferenční sondy LeCroy řady ZD 500 MHz až 1,5 GHz

Vysokoimpedanční aktivní diferenční sondy LeCroy řady ZD 500 MHz až 1,5 GHz s malou vstupní kapacitou, velkým dynamickým rozsahem a nízkým šumem.

Aktivní diferenční sondy LeCroy WaveLink Probe System 4-6 GHz

Vysokofrekvenční aktivní diferenční sondy LeCroy 4-6 GHz s velkým vstupním dynamickým rozsahem a velkým rozsahem napěťového ofsetu.

Aktivní diferenční sondy LeCroy WaveLink Probe System 8-13 GHz

Vysokofrekvenční aktivní diferenční sondy LeCroy 8-13 GHz s velkým vstupním dynamickým rozsahem a velkým rozsahem napěťového ofsetu.

Aktivní napěťové sondy Teledyne LeCroy řady ZS 1 GHz až 4 GHz

Vysokoimpedanční aktivní napěťové sondy Teledyne LeCroy řady ZS 1 GHz až 4 GHz s malou vstupní kapacitou až jen 0.6 pF, velkým dynamickým rozsahem a nízkým šumem.

Dekodér sériové sběrnice CAN pro osciloskopy Teledyne LeCroy

Dekódování a spouštění pro sériovou sběrnici CAN s plně hardwarovým spouštěním pro osciloskopy Teledyne LeCroy řady WaveSurfer, WaveRunner, WavePro, WaveMaster a HDO.

Dekodér sériové sběrnice USB 1.x/2.0 pro osciloskopy Teledyne LeCroy

Dekódování a spouštění pro sériovou sběrnici USB 1.x/2.0 pro osciloskopy Teledyne LeCroy řady WaveSurfer, WaveRunner, WavePro, WaveMaster a HDO.

Dekodéry sériových sběrnic I2C, SPI a UART-RS232 pro osciloskopy Teledyne LeCroy

Dekódování a spouštění pro embedded sériové sběrnice I2C, SPI a UART-RS232 s plně hardwarovým spouštěním pro osciloskopy Teledyne LeCroy řady WaveSurfer, WaveRunner, WavePro, WaveMaster a HDO.

DFP2 - balíček digitálních filtrů pro osciloskopy Teledyne LeCroy

Balíček pro implementaci FIR a IIR digitálních filtrů a jejich začlenění do řetězce zpracování v osciloskopech Teledyne LeCroy řady WaveRunner, WavePro, WaveMaster a HDO6000.

Interní logický analyzátor pro osciloskopy Teledyne LeCroy řady HDO

16kanálový interní logický analyzátor pro 12bitové osciloskopy Teledyne LeCroy řady HDO4000 a HDO6000.

Logické analyzátory řady MS pro osciloskopy LeCroy

Logické analyzátory s 18 nebo 36 kanály do 250 a 500 MHz pro osciloskopy LeCroy WaveSurfer, WaveRunner, WavePro a WaveMaster.

Opticko-elektrický konvertor LeCroy OE695G

Širokopásmový opticko-elektrický konvertor pro měření optických datových signálů s rychlostmi od 622 Mb/s do 12,5+ Gb/s připojitelný k osciloskopům LeCroy.

Power Analysis Software (PWR) - výkonová měření pro osciloskopy Teledyne LeCroy

Aplikace pro pokročilá měření výkonů a ztrát na spínacích aplikacích pro osciloskopy Teledyne LeCroy řady WaveRunner, WavePro, WaveMaster a HDO.

PROTObus MAG - pokročilé funkce dekodérů sériových sběrnic pro osciloskopy Teledyne LeCroy

Balíček pokročilých rozšiřujících nástrojů pro dekodéry sériových sběrnic I2C, SPI, UART, RS-232, CAN, LIN, FlexRay, MIL-STD-1553, ARINC 429 a další pro osciloskopy Teledyne LeCroy řady WaveRunner, WavePro, WaveMaster a HDO.

Proudové sondy Teledyne LeCroy řady CP a AP pro měření AC a DC proudů

Proudové sondy Teledyne LeCroy pro měření AC+DC proudů do 30 až 500 A s šířkami pásma od 2 MHz do 100 MHz.

Spektrální analyzátor pro osciloskopy Teledyne LeCroy

Aplikace FFT spektrálního analyzátoru a pokročilé možnosti FFT pro osciloskopy Teledyne LeCroy řady WaveRunner, WavePro, WaveMaster a HDO.

TOE 9030

Driver pro programování paměťových karet k vytváření, editaci a ukládání průběhů pro arbitrary zdroje TOE 8805 až TOE 8865 pomocí PC

Vysokonapěťová aktivní diferenční sonda LeCroy AP031

Vysokonapěťová aktivní diferenční sonda LeCroy do napětí 700 V použitelná s libovolným osciloskopem s BNC konektorem.

Vysokonapěťové aktivní diferenční sondy LeCroy řady ADP

Vysokonapěťové aktivní diferenční sondy LeCroy do napětí 1400 Vpp k osciloskopům LeCroy s rozhraním ProBus.

XDEV - balíček rozšíření matematického zpracování pro osciloskopy Teledyne LeCroy

Balíček pokročilých rozšíření možností matematického zpracování změřených průběhů a parametrů s podporou MATLAB, C/C++, Visual Basic Script, VBA, MS Excel a JavaScript pro osciloskopy Teledyne LeCroy řady WaveRunner, WavePro, WaveMaster a HDO6000.

 
live chat service provider