HDA125 Vysokorychlostní digitální analyzér Teledyne LeCroy


Vysokorychlostní digitální analyzér HDA125 přemění váš osciloskop LeCroy na velice výkonný nástroj pro měření a diagnostiku analogových a současně digitálních signálů. Se vzorkovací rychlostí 12.5 GS/s na 18ti vstupních kanálech. Revoluční QuickLink umožňuje jednoduchý hladký přechod od analogových měření až po analýzu DDR4.

Klíčové vlastnosti HDA125 

12.5 GS/s samplovací rychlost pro  80ps přesnost časování

Záznam signálu do 6 Gb/s

Precizní časová synchronizace přes Teledyne LeCroy LBUS střední a vyšší třídy osciloskopů

  • WaveMaster 8Zi family
  • WavePro 7Zi family
  • WaveRunner 6Zi
  • HDO9000

SYNC připojení k osciloskopům LabMaster

Vytváří nejrobustnější řešení měření⁃ digitálních a analogových signálu až do frekvence 100 GHz!

USB 3.1 pro rychlý přenos dat

Unikátní system QuickLink pro sondy 

HDA125 Vysokorychlostní digitální analyzér hda125_leták_obrázek.jpg
 
 

Kompletní řešení pro ladění systémových projektů Embedded System Debug

Moderní embedded systémy čím dál více používají vysokorychlostní sériové sběrnice. Zatímco integrita analogových signálů je kritickou součástí tohoto procesu, schopnost dekódovat odpovídající digitální signály se stává ještě důležitější. HDA125 nabízí flexibilní řešení.

Unikátní řešení sond
Největší výzva při měření embedded systémů je, jedoduše zajistit měření signálů přímo ze systému za běhu s dostatečnou čistotou. HDA125 je vybudováno na revolučním konceptu QuickLink od Teledyne LeCroy – umožňující zajistit vysokou kvalitu signálu, snadný přístup ke vzdáleným bodům měření a jedoduchém přechodu od digitální po analogové měření.
 

Pokročilé ladění DDR 
Tyledyne LeCroy již nabízí sadu nástrojů pro debug DDR, navržený pro uživatelsky jednoduchou diagnostiku a měření rozhraní DDR. Přidáním HDA125 umožňuje přímý přístup ke sběrnici DDR a její komplexní měření a analýzu.

 

Dokumenty ke stažení

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.