Arbitrární generátor ArbStudio


Arbitrární generátor ArbStudio kombinuje hardware s vysokým výkonem a různé principy tvorby signálů pro uspokojení širokého spektra požadavků.

ArbStudio kombinuje šířku pásma 125 MHz s pamětí 2 Mpts na každý kanál, vzorkovací frekvencí 1 GS/s a 16bitovým rozlišením, díky čemuž poskytuje výkon nesrovnatelný s ostatními výrobci.

Klíčové vlastnosti arbitrárního generátoru ArbStudio

  • šířka pásma 125 MHz
  • maximální vzorkovací frekvence 1 GS/s
  • velká vzorkovací paměť – 2 Mpts/Ch
  • 16bitové rozlišení
  • 2 a 4 kanálové modely
  • arbitrární a přímá digitální syntéza (DDS) generace signálu
  • Digital pattern generátor
  • pulzně šířková modulace (PWM)
  • rozmítání a skupiny impulzů
  • modulace – AM, FM, PM, ASK, SK, PSK

Intuitivní uživatelské rozhraní
ArbStudio software poskytuje intuitivní rozhraní pro vytváření, editace a skládání průběhů. Všechny kanály, nastavení a ovládací prvky jsou přístupné z hlavní obrazovky. Jakmile jsou průběhy signálu vytvořeny, mohou být náhledově zobrazeny v grafu.

Digital Pattern Generator
Mnoho systému používá celou řadu analogových a digitálních signálů, ale většina generátorů umožňuje pouze analogový výstup. Generátory ArbStudio 1102D a 1104D produkují jak analogové průběhy, tak i digitální signály z 18 nebo 36 kanálů.

Modulace
Vestavěná funkce modulace zahrnuje AM, PM, FM, ASK, PSK a FSK. Modulační editor poskytuje jednoduchý nástroj pro konfiguraci modulačního schématu pro jakoukoliv aplikaci.

Pulzně šířková modulace (PWM)
Vytváření PWM signálů nebylo nikdy jednodušší díky kontrolnímu panelu, který byl vytvořen právě pro PWM průběhy. Jednoduše nastavitelný tvar modulace, střída a všechny další parametry PWM. Navíc lze konfigurovat různá nastavení pro každý kanál.

Funkční generátor
všechny základní průběhy sinus, obdélník a trojúhelník mohou být vytvářeny prostřednictvím jednoduché obrazovky s ovládacími prvky, která nahrazuje tradiční stolní generátor.

Flexibilita
Arbitrární i přímá digitální syntéza ArbStudia představuje neuvěřitelně felxibilní nástroj pro generování signálů. Zabudované matematické a šumové funkce mohou být aplikovány přímo na výstupní signál. Pomocí AS-SYNC kabelu lze sloučit až osm čtyřkanálových generátorů do jednoho celku o 32 kanálech.

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.