WavePulser 40iX je ideální nástroj pro vývojáře vysokofrekvenčních systémů.

V moderní elektronice potřebujeme stále častěji charakterizovat a měřit různá propojení signálových cest na deskách plošných spojů. Pro takovou aplikaci vyrobila americká společnost Teledyne přístroj WavePulser 40Xi.

WavePulser 40iX je analyzátor signálové integrity určený pro návrháře vysokorychlostního hardwaru a testovací techniky. Kombinace S-parametrů (frekvenční doména) a impedančních profilů (časová doména) v jedné akvizici s hlubokou sadou nástrojů poskytuje nepřekonatelný pohled na charakterizaci vysokorychlostních propojení.

Klíčové vlastnosti

  • S-parametry DC až 40 GHz,
  • Impedanční profil s rozlišením < 1mm
  • Automatická kalibrace OSLT USB,
  • malé rozměry a nízká hmotnost
  • flexibilní zobrazení měření

S-parametry

Kompletní charakterizace s frekvenčním rozsahem od DC do 40 GHz a podpora jednostranných a smíšených S-parametrů. Integrovaná automatická interní kalibrace je rychlá a snadná. OLST kalibrační sada dodávaná s WavePulser-40iX-BUNDLE umožňuje podle potřeby posunout referenční rovinu měření.

Impedanční profil

Přesně lokalizujte poruchy s prostorovým rozlišením <1 mm a podporující diferenciální i běžný režim impedančních profilů. Pro úplné pokrytí odražených i přenášených odpovědí jsou k dispozici funkce TDR i TDT.

Široká sada nástrojů

Pro měření s přístrojem WavePulser 40iX je k dispozici rozsáhlý panel nástrojů pro simulaci, de-embedding a time-gating. Integrovaný oční diagram také umožňuje vyrovnanou emulaci. Pokročilá analýza jitteru umožňuje měření celkového (Tj), náhodného (Rj) a deterministického (Dj) jitteru s rozkladem Dj na jednotlivé součásti a různými pohledy na jiter.

Interní automatická kalibrace

 Kalibrační standardy přístroje WavePulser jsou integrovány (jsou součástí standardní jednotky) a kalibrace je vždy automatizovaná, jednoduchá a rychlá. WavePulser nevyžaduje nákup dalších externích kalibračních standardů. Přístup založený na TDR / TDT je navíc nezávislý na nastavení, takže kalibrace není tak často potřebná.

 

Ukázku přístroje zevntiř najdete v tomto krátkém článku.

Přístroj Vám můžeme předvést také u Vás ve firmě, stačí nás kontaktovat níže uvedeným formulářem. V případě dalších dotazů k produktů nás také neváhejte kontaktovat.

 

Dokumenty ke stažení

Specifikace

  WavePulser 40iX a WavePulser-40iX-BUNDLE
Porty 4
Šírka pásma DC až 40 GHz
Typ konektoru 2.92 mm
Kalibrační metoda Interní, automatická OSLT
Počet součastných měření Až do 16 měření zobrazená součastně (zobrazení času a frekvence)
Módy displeje Single, dual, tandem, triple, quad, quattro, hex, octal a Smith Chart (pouze frekvence)
Šum -48 dBm typický(Integrováno od DC-40 GHz, bez průměrování) -85 dBm typický (integrovaný od DC-40 GHz, 5000 průměrně (1 sec)

Měření frekvence

 
Měření S-parametru  Jednofázové a smíšené zobrazení frekvenční oblasti
Zobrazení ve frekvenční oblasti Velikost (m), fáze, Skutečná a imaginární
Dynamický rozsah (Normální režim) 56 dB @ 40 GHz (typický)
Dynamický rozsah (Extra režim) 66 dB @ 40 GHz (typický)

Měření času

 
Doba náběhu 8.5 ps (20%-80%) s 16 ps jmenovitá šířka impulzu (50% bodů) Prostorového rozlišení
Prostorové rozlišení <1 mm
Zobrazení frekvenční oblasti Impedanční profil (Z0), Impulzní reakce, kroková odezva, Rho (Г) prostorové rozlišení
Míra akvizice 100 MS/s
Rozměry 4.2" H x 12.0" W x 9.1" D (105mm H x 305mm W x 230mm D)
Napájení 100 do 240 VAC (±10%) do 45-66 Hz or 400 Hz
Maximální spotřeba 40 W
Doporučení PC konfigurace Procesor: Intel Core i7 nebo vyšší, 4 GB RAM nebo vyšší, 2 GB dostupné volné místo; Display: 1280 x 1080 px nebo vyšší; Operační systém: Microsoft Windows 10; konektivita: SuperSpeed USB
Záruka a servis Záruka 3 roky. Kalibraci doporučujeme po roce. Mezi volitelné servisní programy, patří prodloužená záruka, aktualizace a kalibrační služby.

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.

Teledyne LeCroy WavePulser 40iX - analyzátor signálové integrity

Analyzátor obvodů Teledyne LeCroy WavePulser 40iX je založeny na principu měření v časové oblasti TDR/TDT a pracuje na podobném principu jako vzorkovací osciloskopy.