Dekodér sériové sběrnice LIN pro osciloskopy Teledyne LeCroy


Dekódování a spouštění pro sériovou sběrnici LIN s plně hardwarovým spouštěním pro osciloskopy Teledyne LeCroy řady WaveSurfer, WaveRunner, WavePro, WaveMaster a HDO.

Dekodér sériové sběrnice LIN pro osciloskopy Teledyne LeCroy

 

Základní vlastnosti dekodéru sériové sběrnice LIN

  • Podpora LIN 1.3, 2.x, J2602
  • Spouštěcí podmínky zahrnují Break (Start of Message), Message ID, Message ID + DATA, Error Frame
  • Účinné podmíněné spouštění na data (>, >=, =, <=, >, <>, v intervalu, mimo interval)
  • Spouštění na Error Frame podporuje Checksum, Header Parity, Sync Byte, kombinace výše uvedených
  • Rychlé dekódování i pro dlouhé akvizice díky pokročilým algoritmům
  • Přehledné zobrazení dekódovaných informací v tabulce s možností automatického zoomování
  • Intuitivní zobrazení dekódovaných informací
  • Rychlé vyhledávání zpráv
  • Hexadecimální zobrazení

 

Nejintuitivnější dekódování

Dekodér sběrnice LIN využívá patentované softwarové algoritmy, které ve změřeném signálu naleznou jednotlivé části rámce, které jsou pak v signálu vyznačeny pomocí barevně odlišených obdélníků. Při změně nastavení časové základny nebo změně zvětšení zoomu se dekódované informace zhušťují či roztahují tak, aby byly stále přehledně zobrazeny. Dílčí části rámce jsou barevně označeny tak, aby bylo pro každého snadné porozumět protokolu LIN. Dekódování komunikace po sériové sběrnici je rychlé i pro dlouhé akvizice.

Kompletní spouštění pro LIN

Plná podpora pro LIN 1.3, 2.x a J2602 zajišťuje, že nezáleží na tom, jakou verzi LIN používáte, a budete tak schopni využívat dekódování a spouštění na LIN. Spouštění poskytuje kompletní možnosti spouštění na Message ID, Data nebo spouštění na Error Frame.

Podmíněné spouštění na Data

Rychle a efektivně izolujte specifické události na sériové sběrnici LIN pro lepší porozumění a odladění systému. Využijte podmíněného spouštění na Data s operátory =, <, <=, >=, >, <>, v intervalu a mimo interval.

Extrakce dat ze sběrnice a vykreslení průběhů

Z toku zpráv na sběrnici CAN lze extrahovat vybraná data a ta pak vykreslovat v podobě analogového průběhu na displeji osciloskopu spolu s jinými analogovými signály.

Zobrazení dekódovaných informací v tabulce

Změňte osciloskop v protokolový analyzátor zobrazením tabulky dekódovaných výsledků, přičemž je možné si zvolit, které informace se budou v tabulce zobrazovat. Jednoduše lze i provést export dat z tabulky do souboru v Excelu. Vybráním některé zprávy v tabulce se automaticky zobrazí zoom signálu s jejím detailem.

Hledání a zoom

Zprávy na sériové sběrnici LIN lze rychle najít pomocí hledání Break, ID nebo Error. Stiskem tlačítka se zobrazí detailní zoom zprávy, která splňuje zadaná kritéria a nachází se před nebo za aktuálně zobrazenou zprávou.

(mr)

Specifikace

Popis

Produkt

LIN dekódování a spouštění pro osciloskopy Teledyne LeCroy HDO4000, HDO6000, WaveSurfer MXs-B, WaveRunner Xi, WaveRunner 6Zi, WavePro 7Zi/Zi-A, WaveMaster 8Zi/Zi-A xxxxx-LINbus TD

 

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.