Teledyne LeCroy T3SP Time Domain Reflectometers


Testovací nástroje Teledyne T3SP10D (10 GHz) a T3SP15D (15 GHz) stimulují testovanou aparaturu skutečnými diferenciálními signály.

TDR nabízí rychlé doby náběhu 50 ps (T3SP10D) a 35 ps (T3SP15D) při prostorovém rozlišení poruch  4,2 mm a 3 mm, v daném pořadí, až do vzdálenosti  40 metrů trasy signálu. Opakovacích frekvencí TDR až 10 MHz. TDR používá stejné kalibrační standardy jako analyzátory vektorové sítě.

 

 Díky malému provedení, nízké hmotnosti a volitelným interním bateriím najdou přístroje uplatnění kdekoli v testovacích laboratořích nebo v terénu.

 

 

Klíčové parametry.

True Differential TDR až do 15 GHz

Malé rozměry a bateriové napájení

Měření S11

35 ps náběžná hrana pulsu  (SP15D) 50 ps (SP10D)

Velikost paměti až 50,000 bodů

Pre-Compliance pro Emerging Serial Data Standards

Dokumenty ke stažení

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.