Pomůcka pro testování focal spot (ohniskové skvrny) 07-591


Pomůcka pro kontrolu focal spot (ohniskové skvrny)

Nuclear Associates 07-591 je pomůcka, která vám poskytne jednoduchou "pass/fail" kontrolu focal spot (ohniskové skvrny) rentgenky.

Popis:  

Pomůcka pro kontrolu focal spot (model 07-591) poskytuje jednoduchý „pass/fail“ test pro určení toho, zda byl focal spot rentgenky porušen či nikoliv. Pomůcka se skládá z 6 palců vysokého stojanu s čarovým fantomem se 13-ti skupinami. Každá skupina obsahuje 6 čar. Tři znich jsou umístěny v pravém úhlu k sousední sadě čar. Skupiny se zmenšují od největší sady 0,63 čar na milimetr (lp/mm) až po 2,52 lp/mm. Pozorováním rentgenového snímku a použitím dodaného diagramu, který ukazuje rozlišení v závislosti na velikosti focal spot může být stanoven jmenovitý rozměr focal spot (v mm).

Specifikace:

  • Rozměry (stojánku): 6.35 cm Ø x 15.24 cm H
  • Hmotnost: 0.11 kg

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.