Pomůcka pro testování focal spot (ohniskové skvrny) 07-591


Pomůcka pro kontrolu focal spot (ohniskové skvrny)

Nuclear Associates 07-591 je pomůcka, která vám poskytne jednoduchou "pass/fail" kontrolu focal spot (ohniskové skvrny) rentgenky.

Popis:  

Pomůcka pro kontrolu focal spot (model 07-591) poskytuje jednoduchý „pass/fail“ test pro určení toho, zda byl focal spot rentgenky porušen či nikoliv. Pomůcka se skládá z 6 palců vysokého stojanu s čarovým fantomem se 13-ti skupinami. Každá skupina obsahuje 6 čar. Tři znich jsou umístěny v pravém úhlu k sousední sadě čar. Skupiny se zmenšují od největší sady 0,63 čar na milimetr (lp/mm) až po 2,52 lp/mm. Pozorováním rentgenového snímku a použitím dodaného diagramu, který ukazuje rozlišení v závislosti na velikosti focal spot může být stanoven jmenovitý rozměr focal spot (v mm).

Specifikace:

  • Rozměry (stojánku): 6.35 cm Ø x 15.24 cm H
  • Hmotnost: 0.11 kg

Dotaz na další podrobnosti

Vyplněním formuláře současně souhlasíte s použitím uvedených informací pro vnitřní potřeby společnosti Blue Panther, s.r.o. Uvedené informace nebudou zveřejňovány ani poskytovány třetím stranám a s osobními údaji je nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Zvolte adresáta Vašeho dotazu

Ing. Tomáš Kmoch
Telefon: +420 603 437 182

     
live chat service provider