Pomůcka pro kontrolu fokusované mřížky Nuclear Associates 07-644


Pomůcka pro kontrolu fokusované mřížky-Buckyho clony.

Nuclear Associates 07-644 je pomůcka, která je používaná pro kontrolu, zda fokusovaná mřížka je řádně umístěna ve středu svazku a ve středu rentgenové kazety.

Charakteristika:  

Zvýšená dávka ozáření pacienta a zmenšený kontrast obrazu může být způsoben boční decentralizací nebo naklopením fokusované mřížky, použité v Buckyho aparátu.

Popis:

07-644 je složena ze sady tří plastových 0.062 palců tlustých desek. Jedné 9.125 x 3.625 palcové a dvou 3.56 x 2.375 palcových. Větší deska obsahuje pět 0.375 palcových zkušebních děr a pět 0.062 palcových orientačních děr.

Použití:

Pomůcka je vystředěna na rentgenovém stolu a zafixována v kolmé pozici k linkám (lamelám) mřížky. Je uděláno pět expozic. Rentgenový svazek je postupně vystředěn na každou z pětice děr a následně je porovnána optická hustota obrazů děr. Řádně vystředěná mřížka způsobí stejné změny hustoty u obrazů děr po obou stranách centrálního otvoru. Nestejné změny hustoty signalizují nutnost seřízení rentgenu.

Specifikace:

  • Hmotnost: 0.68kg

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.