Pomůcka pro kontrolu kolimace Nuclear Associates 07-661-7662


Pomůcka pro kontrolu kolimace rentgenového svazku

Nuclear Associates 07-661-7662 je pomůcka pro kontrolu kolimace rentgenového svazku.

Charakteristika:  

Tato pomůcka ověří správné nastavení kolimace světelného pozadí s rentgenovým svazkem, centrace světelného a radiačního pole, souhlas světelného a radiačního pole, kolmost osy svazku k rovině receptoru. Je to základní charakteristika zkoumaná při posuzování kvality rentgenového zobrazení. 07-661-7662 pohotově signalizuje 1 nebo 2% odchýlení svazku u 40 palcové vzdálenosti ohnisko-film (FFD), ale je použitelný pro jakékoli vzdálenosti FFD. Pomůcka může být použita i pro kontrolu kolimace svazku u skiaskopických rentgenů.

Popis:

07-661-7662 se skládá z 8 x 10 palcové ploché desky. Na povrchu této desky je vyleptána šablona 14x18 cm. U prostřed desky jsou usazeny ocelové kuličky. Kolem nich je umístěn 15 cm vysoký čirý plastový válec.

 

 

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.