Stupňovitý klín z čistého hliníku Nuclear Associates 07-456


Stupňovitý klín z čistého hliníku pro určení linearity (lineární změny) mAs a kontrastu v závislosti na kVp.

Nuclear Associates 07-456 je stupňovitý klín z čistého hliníku pro určení linearity (lineární změny) mAs a kontrastu v závislosti na kVp.

Charakteristika:  

Klíny jsou dostupné v 11 schodovém a 21 schodovém provedení.

Použití:

  • Testování zatemnění temné komory
  • Porovnání filmové a obrazové rentgenové expozice

Specifikace

11 schodový

Stupňovitý klín 2.50 x5.50 x1.375 in
Každý krok 3 mm
Hmotnost 0.50kg

21 schodový

Stupňovitý klín 3 x 10.3 x 1.85 in
Každý krok 2.1 mm
Hmotnost 1,345kg

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.