Siemansovi hvězdice Nuclear Associates 07-503 až 07-551


Šablony ve tvaru Siemansovi hvězdice pro měření velikosti ohniska rentgenového svazku.

Jendá se o šablony ve tvaru Siemansovi hvězdice pro měření velikosti ohniska rentgenového svazku.

Charakteristika:  

Velikost ohniska může být určena pozorováním oblasti rozmazání rentgenového obrazu, která se vyskytne, pokud je šablona exponována zdrojem rentgenového záření o konečných rozměrech. Záření z různých oblastí ohniska způsobí periodické rozmazání obrazu šablony kvůli polostínovým efektům. Znalost geometrických poměrů a vzdálenosti středu šablony od rozmazaných míst umožňuje výpočet okamžité ohniskové velikosti se stejnou přesností, jako při měření s pinhole kamerou. Tato pomůcka je výrobkem americké firmy Gammex.

Klasifikace:

Existuje celá řada Siemansových hvězdic lišících se svými rozměry, rozmístěním čar a dosahovanými přestnostmi. Pro bližší specifikace dostupných šablon nás neváhejte kontaktovat.

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.