Elspec platforma PQSCADA Sapphire


PQSCADA Sapphire je otevřená, plně programovatelná platforma integraci měřicích zařízení a prezentaci naměřených dat v oblasti energetiky.

PQSCADA Sapphire je otevřená, plně programovatelná platforma navržená pro přizpůsobení a snadnou integraci měřicích zařízení v oblasti energetiky.

Díky otevřené a flexibilní platformě podporuje PQSCADA Sapphire mnoho úrovní přizpůsobení: od jednoduchých konfigurací koncových uživatelů až po styl XAML a plné kódování.

Elspec PQSCADA Sapphire

 

PQSCADA Sapphire nabízí jednotný a jednotný způsob prezentace dat napříč všemi zdroji dat a se všemi zařízeními pro měření kvality elektrické energie, poskytuje plnou funkčnost a rychlejší výkon pro ověřování, analýzu a vizualizaci dat.

 

Vizualizace dat v systému PQSACADA Sapphire

Vyšetřovací modul Sapphire

Vyšetřovací modul PQSCADA Sapphire Power Quality nabízí řadu typů grafů, z nichž si můžete vybrat, například sloupec / sloupec, skládaný sloupec / sloupec, víceúrovňový koláč, čára, zakřivená čára, bodový graf a zakřivená oblast.

Analýza kvality energie

Elspec PQSCADA Sapphire kvalita energie

Modul kvality energie na první pohled zobrazuje stav celé sítě nebo jednotlivých měřicích bodů za zvolené časové období. Podmínky kvality napájení jsou konfigurovatelné a mohou splňovat jakýkoli kód sítě. Pro jeden měřicí bod lze použít více podmínek shody. Z modulu kvality elektrické energie lze snadno generovat komplexní zprávu založenou na podmínkách dodržování kvality energie.

 

Modul přehledu PQSCADA Sapphire

 

Modul vyšetření PQSCADA Sapphire

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.

Zvolte adresáta Vašeho dotazu