Osciloskop Teledyne LeCroy WaveRunner 9000
Řada osciloskopů Teledyne LeCroy WaveRunner 9000 , je přímý nástupce řady WaveRunner 8000. Základní změny oproti starší verzi jsou: větší obrazovka z 12.1" na 15.4", podpora SDAIII, rychlejší procesor Intel® i5-6500 Quad Core, 3.2 GHz.
Osciloskopy WaveRunner se vyznačují vysokou samplovací rychlostí až 40GS/s, vhodnou zejména pro dekodování digitálních signálů. K dekodování a měření je také k dispozici celá řada sofistikovaných softwarových nástrojů.
V jednoduchosti je síla
WaveRunner 9000 a MAUI s OneTouch udržuje dlouhou tradici inovací uživatelského rozhraní společnosti Teledyne LeCroy. MAUI s One Touch optimalizuje zefektivnění a zjednodušení díky zpřístupnění všech běžných operací s jediným dotykem displeje. MAUI s OneTouch má revoluční vlastnosti, jenž dovolují kopírování nastavení kanálů, matematických funkcí a parametrů měření, aniž by uživatel musel mezitím zvednout prst z dotykové obrazovky. Běžné gesta, jako je táhnutí a puštění, zoom roztáhnutím prstů, nebo i rychlý horizontální posun signálu „švihnutím“ prstu do strany po obrazovce, dovoluje naprosto přirozenou interakci s osciloskopem.
Pokročilá analýza sériových dat
K vyřešení všech možných výzev u testů přenosu sériových dat je k dispozici široká škála aplikačních balíčků.
Izolování událostí je jednoduché, díky barevně rozlišovaným informacím o kódovaném protokolu sériové sběrnice v horní části analogových nebo digitálních průběhů. Časování a sběrnicové měření umožňují rychlé a pohodlné charakterizace sériového datového systému. Naměřená data lze vykreslovat do grafu ke sledování změn průběhu systému v čase. Lze také identifikovat fyzikální anomálie vrstev testováním masky diagramu oka.
Tato sériová analýza dat vám pomůže pochopit a charakterizovat váš návrh, prokázat splnění testu shody, dokonce i vysvětlit, proč zařízení nebo host selže při testu shody. SDAIII architektura poskytuje rychlé aktualizace a tvorby diagramu oka. V kombinaci až 128 Mpts dlouhého záznamu a kompletním nástrojem Jitter rozkladu. Pokročilé metody a nástroje Jitter dokáží poskytnout více informací o příčině anomálií a problémů.
Pokročilé přizpůsobení
S rozšířením XDEV, programy třetích stran mohou být zcela integrovány do výpočetního toku osciloskopu. Je možné vytvářet vlastní matematické funkce a parametry pomocí C / C ++, MATLAB, Excel, JScript, nebo VBS bez opuštění aplikace osciloskopu - a výsledky zobrazovat hned přímo na osciloskopu, v reálném čase.
Dokumenty ke stažení
Dotaz na další podrobnosti
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
*Vaše údaje zpracováváme na základě oprávněného zájmu, dle našich zásad o ochraně osobních údajů.
Váš dotaz bude odeslán naším specialistům. Brzo se Vám ozveme.
Bohumil VítovecTelefon: +420 604 273 701- pracoviště Praha
Ing. Jaroslav Smetana
Telefon: +420 241 762 724 - pracoviště Praha
7. díl - Výpočet obsahu křivky v X-Y zobrazení
Mnoho aplikací zahrnujících cyklické jevy vede k potřebě určit oblast ohraničenou křivkou v zobrazení X-Y.
4. díl - Spektrální analýza, Fourierova transformace
Moderní digitální osciloskopy umožňují provádět s naměřenými daty v reálném čase nejrůznější jednoduché i složitější matematické operace. Mezi náročnější matematické operace bezesporu patří Fourierova transformace, přepočet průběhu signálu z časové do frekvenční domény, tedy spektrální analýza. V tomto díle našeho technického seriálu se zaměříme právě na spektrální analýzu.
5. díl - Jak dostat ze svého digitálního osciloskopu maximum
V tomto díle našeho technického seriálu se zaměříme na typické vlastnosti osciloskopu. Poskytneme vám několik rad, jak je nejlépe využít při vaší práci. Čím lépe znáte váš osciloskop, tím rychleji a spolehlivěji sním dokážete pracovat.
3. díl - Efektivní počet bitů u osciloskopu
Při pročítání informací uvedených v manuálech o osciloskopech, se můžeme setkat s tím, že vertikální hodnota rozlišení osciloskopu není v manuálu uvedena jako celé číslo v bitech.
1. díl - Parametry osciloskopu aneb papír snese vše
Technický seriál, který poskytuje budoucímu uživateli osciloskopu určitý nadhled při výběru nového přístroje.
8. díl - Jak nastavit trigger osciloskopu za pomoci statistiky měření
Trigger je základním prvkem všech moderních digitálních osciloskopů, synchronizuje sběr dat osciloskopu s uživatelem specifikovanou událostí na signálu, ať už jde o hranu, překročení prahu nebo specifickou charakteristiku signálu.
9. díl - Jak správně používat paměť osciloskopu a vzorkovací rychlost
Osciloskopy Teledyne LeCroy umožnují nastavit velikost aktuálně používané akviziční paměti a vzorkovací rychlost.
13. díl - Udělejte si přestávku na kávu a naučte se, jak vrstvit měřicí nástroje v osciloskopech
Osciloskopy Teledyne LeCroy mají čtyři odlišné sady měřicích nástrojů, včetně měřicích gratikul (souřadnicová síť), kurzorů, parametrů a grafů.
11. díl - Základy automobilového Ethernetu
Když mluvíme o "Automobilovém Ethernetu", máme na mysli skupinu ethernetových rozhraní určených pro použití ve vozidlech, přizpůsobených potřebám automobilového průmyslu.
10. díl - Naučte se pět tipů pro zlepšení dynamického rozsahu
Dynamický rozsah je poměr maximální úrovně signálu k nejmenší úrovni signálu dosažitelné při měření.
12. díl - Automotive Ethernet ve vozidle
Vzhledem k tomu, že všechny technologie Automotive Ethernet využívají jeden kroucený párový kabel (T1) a topologii sítě point-to-point, liší se především rychlostí dat a metodami kódování.
2. díl - Do útrob osciloskopu
Technický seriál, který poskytuje budoucímu uživateli určitý nadhled při výběru osciloskopu.Upozorňuje na omezení a úskalí, která zůstávají při výběru nového přístroje často skrytá. Pak se lehce stane, že zákazník objeví tato omezení, až když se svým novým osciloskopem začne skutečně pracovat. V tomto díle se budeme věnovat šumu v osciloskopu a technologiím ERES a HiRes.
6. díl - Detekce a měření anomálií na digitálním osciloskopu
V dnešním díle se budeme věnovat praktické ukázce jak zachytit anomální jevy v měřeném signálu pomocí osciloskopu Teledyne LeCroy, za využití jejich unikátních funkcí jako je History a WaveScan.