Osciloskop Teledyne LeCroy WaveRunner 9000


Čtyřkanálové digitální osciloskopy s šířkou pásma 500 MHz až 4 GHz, pamětí až 128Mpts na kanál a vzorkováním až 40 GS/s. Nadstardatní sada nástrojů pro zpracování elektronických signálů. Pohodlné uživatelské rozhraní MAUI a širokoúhla 15.4" dotyková obrazovka.

Řada osciloskopů Teledyne LeCroy WaveRunner 9000 , je přímý nástupce řady WaveRunner 8000. Základní změny oproti starší verzi jsou: větší obrazovka z 12.1" na 15.4", podpora SDAIII,   rychlejší procesor Intel® i5-6500 Quad Core, 3.2 GHz.

Osciloskopy WaveRunner se vyznačují vysokou samplovací rychlostí až 40GS/s, vhodnou zejména pro dekodování digitálních signálů. K dekodování a měření  je také k dispozici celá řada sofistikovaných softwarových nástrojů.

V jednoduchosti je síla

WaveRunner 9000 a MAUI s OneTouch udržuje dlouhou tradici inovací uživatelského rozhraní společnosti Teledyne LeCroy. MAUI s One Touch optimalizuje zefektivnění a zjednodušení díky zpřístupnění všech běžných operací s jediným dotykem displeje. MAUI s OneTouch má revoluční vlastnosti, jenž dovolují kopírování nastavení kanálů, matematických funkcí a parametrů měření, aniž by uživatel musel mezitím zvednout prst z dotykové obrazovky. Běžné gesta, jako je táhnutí a puštění, zoom roztáhnutím prstů, nebo i rychlý horizontální posun signálu „švihnutím“ prstu do strany po obrazovce, dovoluje naprosto přirozenou interakci s osciloskopem.

Pokročilá analýza sériových dat

K vyřešení všech možných výzev u testů přenosu sériových dat je k dispozici široká škála aplikačních balíčků.

Izolování událostí je jednoduché, díky barevně rozlišovaným informacím o kódovaném protokolu sériové sběrnice v horní části analogových nebo digitálních průběhů. Časování a sběrnicové měření umožňují rychlé a pohodlné charakterizace sériového datového systému. Naměřená data lze vykreslovat do grafu ke sledování změn průběhu systému v čase. Lze také identifikovat fyzikální anomálie vrstev testováním masky diagramu oka.

Tato sériová analýza dat vám pomůže pochopit a charakterizovat váš návrh, prokázat splnění testu shody, dokonce i vysvětlit, proč zařízení nebo host selže při testu shody. SDAIII architektura poskytuje rychlé aktualizace a tvorby diagramu oka. V kombinaci až 128 Mpts dlouhého záznamu a kompletním nástrojem Jitter rozkladu. Pokročilé metody a nástroje Jitter dokáží poskytnout více informací o příčině anomálií a problémů.

 

Pokročilé přizpůsobení

S rozšířením  XDEV, programy třetích stran mohou být zcela integrovány do výpočetního toku osciloskopu. Je možné vytvářet vlastní matematické funkce a parametry pomocí C / C ++, MATLAB, Excel, JScript, nebo VBS bez opuštění aplikace osciloskopu - a výsledky zobrazovat hned přímo na osciloskopu, v reálném čase.

 

 

Dokumenty ke stažení

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.

7. díl - Výpočet obsahu křivky v X-Y zobrazení

Technický seriál, který poskytuje budoucímu uživateli osciloskopu určitý nadhled při výběru nového přístroje. Upozorňuje na omezení a úskalí, která zůstávají často skryta. Pak se lehce stane, že zákazník objeví tato omezení, až když se svým novým osciloskopem začne skutečně pracovat.

6. díl - Detekce a měření anomálií na digitálním osciloskopu

V dnešním díle se budeme věnovat praktické ukázce jak zachytit anomální jevy v měřeném signálu pomocí osciloskopu Teledyne LeCroy, za využití jejich unikátních funkcí jako je History a WaveScan.

8. díl - Jak nastavit trigger osciloskopu za pomoci statistiky měření

Trigger je základním prvkem všech moderních digitálních osciloskopů, synchronizuje sběr dat osciloskopu s uživatelem specifikovanou událostí na signálu, ať už jde o hranu, překročení prahu nebo specifickou charakteristiku signálu.

Videoseriál - přehled functionalit osciloskopů Teledyne LeCroy

Ve video seriálu se seznámíte se všemi funkcemi osciloskopů Teledyne LeCroy.počínaje řadou WaveSuerfer přes HDO až po WaveMaster a LabMaster