Online webináře 2020

Online webináře 2020

Je téma které vás zajímá a chtěli byste se o něm dozvědět více? Napište nám.

Termíny akce

(12. 3. - 20. 4. 2020)

Každoročně pro vás připravujeme semináře, zaměřené na profesní rozvoj v oblastech jako je měření, kvalita energie, termovize a další.

Nyní k této nabídce přidáváme i online webináře.

Připravovaná témata zahrnují mimo jiné: 

 

Jak správně měřit s Termokamerou?

Jak odhalit poruchy na motorech a pohonech?

Jak najít technologie, které plýtvají energií?

Nástroje prediktivní údržby a mnoho dalších.

 

Pokud je téma, které zde není vyjmenováno, napište si o něj níže.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.