Webinář: Výhody 12bitových osciloskopů a jak je používat - 16. 04.

Webinář: Výhody 12bitových osciloskopů a jak je používat - 16. 04.

V tomto webináři si řekneme, jaké výhody mají 12bitové osciloskopy a jak z nich dostat maximum.

Správně pracovat s přístrojem, který je takto komplexní, může být náročné. Moc rádi vám předáme naše mnohaleté zkušenosti a rady. Vy tak ze svého osciloskopu získáte maximum.

Součástí webináře budou praktické ukázky jak pracovat s osciloskopem Teledyne LeCroy, jak maximálně využít jeho potenciál a informace o 12-ti bitových architekturách. Na konci prezentace bude čas na dotazy.

Pokud máte specifický dotaz, klidně nám jej zašlete už nyní.

 

Webinář se bude konat už ve čtvrtek 16. 04. a je zdarma. 

Stačí se registrovat níže. 

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.

Produkty

Osciloskopy Teledyne LeCroy WavePro HD

Osciloskopy řady Teledyne Lecroy WavePro HD s převodem 12bitovou a technologii HD4096 a šířkou pásma 8 GHz.

Osciloskop Teledyne LeCroy WaveRunner 8000HD

Nejnovější přírůstek do rodiny 12 bitových osciloskopů Teledyne LeCroy. Osciloskop WaveRunner HD má 8 analogových kanálů jenž lze doplnit o 16 digitálních.

Osciloskop Teledyne LeCroy řady WaveSurfer 3000z

Osciloskop Teledyne LeCroy řady WaveSurfer 3000z mají 10,1" kapacitní dotykový displej, nejdelší paměť a nejhlubší nástrojovou sadu - to vše za přijatelnou cenu.