Fluke 9190A Ultra-Cool kalibrátor pro práci v terénu i v laboratoři

Fluke 9190A Ultra-Cool kalibrátor pro práci v terénu je nejpřesnější a nejstabilnější suchý blok pro nízké teploty na trhu.

Je ideální pro aplikace, které vyžadují přísnou kontrolu kvality a dodržování regulačního procesu. Tyto aplikace zahrnují ověření na místě  a kalibrace RTD, termočlánky, teploměry a čidla s vybavením pro řízení procesů jako jsou zdravotnické a laboratorní mrazničky, chladničky, chladírny, krevní banky, sterilizátory (autoklávy) a mrazící sušičky.

 

Technická data Fluke 9190A

  • Ultra-cool dry-blok kalibrátor s nejlepší stabilitou ve své třídě
  • Široký teplotní rozsah: –95 °C to 140 °C
  • Přesnost díky vestavěnému referenčnímu teploměru: ± 0,05 ° C plný rozsah
  • Nejlepší stabilita ve své třídě: ± 0,015 ° C plný rozsah

9190A

Kalibrační lázně jsou nejstabilnějšími a nejrovnoměrnějšími teplotními zdroji, ale nejsou dobrou volbou pro čisté prostory. Velikost vany omezuje přenositelnost, kapalinu lze snadno vylít a navíc uvolňuje výpary. 9190A Ultra-Cool je pro práci v terénu skvělou alternativou. Jeho široký teplotní rozsah je uplatnitelný pro farmaceutické, biomedicínské a potravinářské aplikace. 9190A je malý a lehký, což usnadňuje přepravu. A protože nepoužívá teplonosné kapaliny, čisté prostory zůstanou čisté. Jeho chladicí a vytápěcí časy jsou rychlejší než u kalibrační lázně - to znamená, že kalibrační práce budou rychleji hotové.

Teplotní zdroj je důležitý pro spolehlivé měření procesu.

Nespolehlivé měření může mít negativní dopad na podnikání, neboť vede ke špatné kvalitě výrobků, reklamacím, pokutám, odpadu a ušlému zisku. Koneckonců, měření je jen tak dobré, jako zdroje tepla pro kalibraci měřicího zařízení. 9190A Ultra-Cool pro práci v terénu zahrnuje nejlepší technologie a design odborných znalostí získaných z desetiletých zkušeností s vývojem suchého bloku.
9190A je v souladu s pokyny EURAMET CG-13 pro osvědčené postupy pro měření teploty blokovými kalibrátory. Díky tomu si můžete být jisti, že specifikace 9190A pro přesnost, stabilitu, axiální (vertikální) jednotnost, radiální (i-k-i) jednotnost, nakládku a hysterezi byly pečlivě a přesně definovány a testovány.
S 9190A Ultra-cool pro práci v terénu si můžete být jisti, že používáte nejpřesnější a nejstabilnější ultra-cool dry-block kalibrátor, jaký je k dispozici. A to bude mít pozitivní vliv na vaše podnikání.

 

 

Příslušenství

Prioritní program servisu a kalibrací

Klid a maximální doba bezporuchovosti nabízená lidmi, kteří znají váš produkt Fluke nejlépe

Dokumenty ke stažení

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.