Aktuality a novinky O nás Kontakt
Fluke 9190A Ultra-Cool kalibrátor pro práci v terénu i v laboratoři

Fluke 9190A Ultra-Cool kalibrátor pro práci v terénu je nejpřesnější a nejstabilnější suchý blok pro nízké teploty na trhu.

Je ideální pro aplikace, které vyžadují přísnou kontrolu kvality a dodržování regulačního procesu. Tyto aplikace zahrnují ověření na místě  a kalibrace RTD, termočlánky, teploměry a čidla s vybavením pro řízení procesů jako jsou zdravotnické a laboratorní mrazničky, chladničky, chladírny, krevní banky, sterilizátory (autoklávy) a mrazící sušičky.

 

Technická data Fluke 9190A

  • Ultra-cool dry-blok kalibrátor s nejlepší stabilitou ve své třídě
  • Široký teplotní rozsah: –95 °C to 140 °C
  • Přesnost díky vestavěnému referenčnímu teploměru: ± 0,05 ° C plný rozsah
  • Nejlepší stabilita ve své třídě: ± 0,015 ° C plný rozsah

9190A

Kalibrační lázně jsou nejstabilnějšími a nejrovnoměrnějšími teplotními zdroji, ale nejsou dobrou volbou pro čisté prostory. Velikost vany omezuje přenositelnost, kapalinu lze snadno vylít a navíc uvolňuje výpary. 9190A Ultra-Cool je pro práci v terénu skvělou alternativou. Jeho široký teplotní rozsah je uplatnitelný pro farmaceutické, biomedicínské a potravinářské aplikace. 9190A je malý a lehký, což usnadňuje přepravu. A protože nepoužívá teplonosné kapaliny, čisté prostory zůstanou čisté. Jeho chladicí a vytápěcí časy jsou rychlejší než u kalibrační lázně - to znamená, že kalibrační práce budou rychleji hotové.

Teplotní zdroj je důležitý pro spolehlivé měření procesu.

Nespolehlivé měření může mít negativní dopad na podnikání, neboť vede ke špatné kvalitě výrobků, reklamacím, pokutám, odpadu a ušlému zisku. Koneckonců, měření je jen tak dobré, jako zdroje tepla pro kalibraci měřicího zařízení. 9190A Ultra-Cool pro práci v terénu zahrnuje nejlepší technologie a design odborných znalostí získaných z desetiletých zkušeností s vývojem suchého bloku.
9190A je v souladu s pokyny EURAMET CG-13 pro osvědčené postupy pro měření teploty blokovými kalibrátory. Díky tomu si můžete být jisti, že specifikace 9190A pro přesnost, stabilitu, axiální (vertikální) jednotnost, radiální (i-k-i) jednotnost, nakládku a hysterezi byly pečlivě a přesně definovány a testovány.
S 9190A Ultra-cool pro práci v terénu si můžete být jisti, že používáte nejpřesnější a nejstabilnější ultra-cool dry-block kalibrátor, jaký je k dispozici. A to bude mít pozitivní vliv na vaše podnikání.

 

 

Příslušenství

Prioritní program servisu a kalibrací

Klid a maximální doba bezporuchovosti nabízená lidmi, kteří znají váš produkt Fluke nejlépe

Dokumenty ke stažení

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

*Vaše údaje zpracováváme na základě oprávněného zájmu, dle našich zásad o ochraně osobních údajů.

Váš dotaz bude odeslán naším specialistům. Brzo se Vám ozveme.

Ing. Tomáš Kmoch
Telefon: +420 603 437 182 - pracoviště České Budějovice
Ing. Jaroslav Smetana
Telefon: +420 241 762 724