Prioritní program servisu a kalibrací


Klid a maximální doba bezporuchovosti nabízená lidmi, kteří znají váš produkt Fluke nejlépe

Prioritní program servisu a kalibrací Gold Instrument CarePlan 

Zaručený rychlý servis pro prvotřídní kalibraci a opravy.

Calibration Priority Gold CarePlan Fluke vám dává kontrolu nad prostojem vašeho etalonu a kontrolou nad vaší prací díky kalibračním a opravárenským službám, které vám pomohou maximalizovat hodnotu vašich investic do přístroje.

Snižte prostoje o týden

Roční kalibrace pokrytá garantovaným interním časem obratu. Rozšířená záruka výrobce chrání váš majetek po dobu trvání vašeho CarePlan.

Předplacená prioritní doprava do kalibrační laboratoře Fluke a zpět  (po provedení služby) vašeho nástroje.

Získejte nejlepší výkon ze svých nástrojů.

Špičkoví metrologové a kalibrační technici Fluke navrhují a provádějí služby které zajistí nejvyšší standardy kvality pro kalibraci a opravy.  Zkontrolují každý kalibrační bod, aby zajistili nejlepší výkon vašich přístrojů.

Získejte bezplatné aktualizace produktů pro každý produkt, na který se vztahuje prioritní  Priority Gold CarePlan.

Získejte klid na mnoho let - také ušetřete peníze

K dispozici jsou jedno-, dvou-, tří-, čtyř- a pětileté CarePlany.

Prodlouží vám dobu záruky o příslušný počet let a na konci zajistí kalibraci a adjustaci zdarma.

 

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.