Flexibilita a přesné měřicí schopnosti přesného procesního kalibrátoru Fluke 7526A z něj činí ideální nástroj k provádění multifunkčních kalibrací (napětí, proud, termočlánek, RTD a tlak).

Flexibilita a přesné měřicí schopnosti přesného procesního kalibrátoru Fluke 7526A z něj činí ideální nástroj k provádění multifunkčních kalibrací (napětí, proud, termočlánek, RTD a tlak).

Všestrannost, přesnost a kvalita sloučeny do jediného stolního procesního kalibrátoru.

Přesný procesní kalibrátor Fluke 7526A nabízí nejlepší rovnováhu mezi hospodárností a přesností pro stolní kalibraci teploty a tlaku. Jednoduše můžete kalibrovat RTD a termočlánky, manometry, převodníky teploty, digitální simulátory procesu, ústředny, multimetry a další.

  • Zdroje a měření DC napětí, proud, odpor RTD a termočlánky
  • Přesnost měření tlaku pomocí tlakových modulů Fluke 700 nebo 525A-P
  • Zahrnuje 24 V DC vysílače napájení smyčky
  • Měří proudové smyčky 4-20 mA
  • Obsahuje automatické přepínání testovací funkce
  • Přijímá ITS-90 koeficienty pro přesné měření SPRT
  • Kompatibilní s STH / CAL ® Calibration Software

Dokumenty ke stažení

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.