XDEV - balíček rozšíření matematického zpracování pro osciloskopy Teledyne LeCroy


Balíček pokročilých rozšíření možností matematického zpracování změřených průběhů a parametrů s podporou MATLAB, C/C++, Visual Basic Script, VBA, MS Excel a JavaScript pro osciloskopy Teledyne LeCroy řady WaveRunner, WavePro, WaveMaster a HDO6000.

 

XDEV - balíček rozšíření matematického zpracování pro osciloskopy Teledyne LeCroy

 

 

Základní vlastnosti rozšiřujícího balíčku XDEV

  • Vytváření a spouštění vlastních uživatelských měřicích a matematických algoritmů
  • Podpora MATLAB, C/C++, Visual Basic Script, VBA, MS Excel a JavaScript
  • Plná integrace do architektury maetmatického zpracování osciloskopu
  • Optimalizace zpracování uživatelských algoritmů sdílením paměťového okna
  • Do algoritmu mohou být začleněny řídicí příkazy pro osciloskop i jiné přístroje
  • Možnost vytvoření GUI pomocí CustomDSO a plug-in modulů

 

 

Bezkonkurenční možnosti připůsobení

Osciloskopy Teledyne LeCroy využívají rychlou a robustní architekturu založenou na COM, která poskytuje vysokou úroveň uživatelského přizpůsobení funkcí osciloskopu, které nelze dosáhnout s žádným jiným osciloskopem. Uživatelem definované algoritmy mohou být vytvořeny a vloženy do řetězce matematického zpracování v osciloskopu, díky čemuž lze rychle získat výsledek vlastní matematické funkce nebo měření parametru. Tyto výsledky jsou zobrazeny a dále zpracovávány osciloskopem jako jakékoliv jiné časové průběhy nebo měřené parametry, takže mohou být dále zpracovávány standardními i uživatelem definovanými nástroji a funkcemi. Integrace je hladká, rychlá a jednoduchá. Není nutné odděleně spouštět vlastní program, nebo dokonce opuštět okno aplikace osciloskopu.

LeCroy_XDEV_1

Široké možnosti integrace

XDEV podporuje vytvoření vlastních automatických měření parametrů a matematických funkcí. Algoritmy lze vytvářet za použití skriptů ve vašich oblíbených programovacích jazycích: MATLAB, Visual Basic, C/C++, Excel nebo Java. Protože osciloskopy Teledyne LeCroy podporují příkazy Microsoft Automation pro vzdálené řízení, mohou být tyto příkazy vloženy do vlastních algoritmů, což pak umožňuje vytvářei i inteligentní algoritmy, které provádějí rozhodování v reálném čase během výpočtu.

LeCroy_XDEV_2

Pokročílé možnosti

S balíčkem XDEV pro osciloskopy Teledyne LeCroy lze pomocí ActiveX plug-inů vytvářet úplně nové vlastní uživatelká rozhraní. Kupříkladu lze vytvožit nové uživatelské rozhraní s novými možnostmi řízení, které lze zakomponovat do stávajícícho uživatelského rozhraní osciloskopu jako nové dialogové okno. Toto nové uživatelské rozhraní může obsahovat ovládací prvky a zobrazení za použití jazyků Visual Basic nebo C++.

Vytváření uživatelem definovaných měření a matematických funkcí

Pomocí rozšiřujícího balíčku XDEV lze vytvářet vlastní uživatelská automatická měření parametrů a vlastní matematické funkce a získat tím tak prakticky neomezené analyzační možnosti. Použijte vaše vlastní unikátní měření v osciloskopu k rychlému a přímočarému získání požadovaných výsledků. Všechny výsledky vašich uživatelských algoritmů jsou vráceny zpět do uživatelského prostředí osciloskopu a lze je dale zařadit do řetězce matematického zpracování a aplikovat na ně libovolně další standardní nebo uživatelské matematické funkce a měřicí algoritmy.

LeCroy_XDEV_3

Přizpůsobitelné uživatelské rozhraní

CustomDSO umožňuje vytvářet nastavení, která lze načíst stiskem jediného tlačítka. Načtené nastavení může obsahovat i další nastavení. To umožňuje vytvářet makra stejně jako rozvětvené možnosti nastavení. CustomDSO rovněž umožňuje zabudování vlastnío ActiveX ovádacího prvku do nastavení.

Plug-in

XDEV umožňuje zabudovat uživatelské ActiveX ovádací prvky vytvořené v prostředí jako Visual Studio a sloučit vlastní grafické uživatelské rozhraní s uživatelským rozhraním osciloskopu. Tato možnost otevírá dveře k velkému množství dalších aplikací, které dříve nebyly možné, pouze přes vzdálené řízení osciloskopu z externího PC.

FastWavePort

FastWavePort je funkce pro rychlé matematické zpracování měření pro osciloskopy Teledyne LeCroy, která umožňuje vložit vlastní výpočetní algoritmus, napsaný v C/C++, do řetězce matematického zpracování v architektuře osciloskopu. FastWavePort maximalizuje průchodnost dat z akviziční části osciloskopu do matematického zpracování.

(mr)

Dokumenty ke stažení

Specifikace

Řada osciloskopů

Produkt

Teledyne LeCroy HDO6000 HDO6K-XDEV
Teledyne LeCroy HDO8000 / MDA800 HDO8K-XDEV
Teledyne LeCroy HDO9000 HDO9K-XDEV
Teledyne LeCroy WaveRunner 6Zi, HRO 6Zi WR6Zi-XDEV
Teledyne LeCroy WaveRunner Xi/Xi-A WRXi-XDEV
Teledyne LeCroy WaveRunner 8000 WR8K-XDEV
Teledyne LeCroy WavePro 7Zi/Zi-A součástí standardní výbavy
Teledyne LeCroy WaveMaster 8Zi-A součástí standardní výbavy

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.