Mamografický stereotaktický bioptický fantom Nuclear Associates 18-229-1313


Mamografický stereotaktický bioptický fantom tkáně (core) Nuclear Associates

Nuclear Associates 18-229-1313 je mamografický stereotaktický bioptický fantom tkáně. Jedná se o velice ekonomický fantom pro výuku, trénink a kontrolu kvality mamografických rentgenů. Fantom je tvoře gelem. Tento fantom je výrobek americké firmy CIRS.

Specifikace

Specifikace

Začleněné léze Šest hustých hmot 5 až 12 mm Ø
Patentovaný gel Simuluje fyzickou hustotu a zředění hmoty BR-12. Gel se nevysuší po vpichách jehly a tím se prodlouží doba životnosti.
Fyzická konzistence Podobná lidské tkáni, v kombinaci s elastickou membránou (simulující lidskou kůži) umožňuje palpaci vložených struktur (hmot) a přesně simuluje odpor proti vpichu jehly.
Skladování Fantom by měl být skladovaný na chladném místě.
Rozměry 6.5 (w) x 7 (d) x 4.5 cm (h)

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.