Mamografický fantom Nuclear Associates 18-216


Mamografický fantom Nuclear Associates pro měření prostorového rozlišení

18-216 Nuclear Associates tento mamografický fantom slouží pro měření prostorového rozlišení (rozlišení při vysokém kontrastu) od 5 do 20 lp/mm ve směru osy anoda – katoda i ve směru kolmém na osu během jedné expozice. Tento fantom je výrobek americké firmy CIRS.

Charakteristika:  

Tento mamografický fantom obsahuje 17.5 mikrometrů tenký testovací vzor se 17 segmenty ze slitiny zlata a niklu. Vzor je vložený do akrylové (pryskyřicové) matrice. Tělo fantomu zajistí přesné a reprodukovatelné umístění 4,5 cm nad podpěrou prsu ve vzdálennosti 1 cm od hrudní stěny. Součástí fantomu je i malý mikroskop s 30-ti násobným zvětšením. Fantom je plně v souladu s ČSN EN 61223-2-10.

Specifikace:

  • Materiál......... BR12 nebo BR 50/50
  • Rozměry........100 (w) x 125 (d) x 20 mm (h)
  • Hmotnost......0.57 kg

 

 

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.