Spektrální analyzátor pro osciloskopy Teledyne LeCroy


Aplikace FFT spektrálního analyzátoru a pokročilé možnosti FFT pro osciloskopy Teledyne LeCroy řady WaveRunner, WavePro, WaveMaster a HDO.

Spektrální analyzátor pro osciloskopy Teledyne LeCroy

 

Základní vlastnosti aplikace spektrálního analyzátoru

  • Ovládací prvky a nastavení jako na spektráním analyzátoru
  • Na výběr ze šesti vertikálních měřítek
  • Automatická identifikace hlavních spektrálních složek
  • Zobrazení až 20 markerů s přehlednou tabulkou úrovní a frekvencí
  • Jednoduchá měření pomocí referenčního a delta markerů
  • Automatická identifikace a označení základní složky a vyšších harmonických
  • 2D a 3D spektrogram pro sledování vývoje spektra v čase

 

 

Jednoduchá analýza signálů ve frekvenční oblasti

Získejte detailnější přehled o spektrálním složení signálů s aplikací rozšiřující oscilokop o spektrální analyzátor. Toto rozšíření uživateli poskytuje ovládací prvky a nastavení stejná, jako jsou na spektrálním analyzátoru - nastavení frekvenčního rozsahu start/stop nebo center/span. Šířka rozlišovacího filtru může být nastavována automaticky nebo ji lze nastavit i manuálně. Vertikální měřítko je možné zvolit v jednotkách dBm, dBV, dBmV, dBuV, Vrms nebo Arms pro přehledné zobrazení a analýzu.

LeCroy_Spectrum_1

Detekce nejvyšších spektrálních složek a markery pro snadná měření

Spektrální špičky jsou automaticky a kontinuálně identifikovány s každou novou akvizicí, což poskytuje snadný přehled o změnách spektra. Použít lze až 20 markerů, které lze nastavit manuálně na vlastní zvolené frekvence, nebo automaticky identifikovat základní složku a nastavit markery na vyšší harmonické složky. Každá špička nebo marker je označen a frekvence a amplitudy jsou zaneseny do interaktivní tabulky. V tabulce se pak kromě příslušných frekvencí a úrovní zobrazí i rozdíly oproti referenčnímu markeru.

LeCroy_Spectrum_3

2D a 3D spektrogram pro sledování časového vývoje spektra

Jak se spektrum mění v čase lze názorně sledovat pomocí spektrogramu, který je možné zobrazit ve 2D nebo 3D provedení. Jednoduše a rychle tak lze např. získat představu o modulačním signálu frekvenční modulace nosné apod.

LeCroy_Spectrum_2

Pokročilé schopnosti FFT

Rozšíření o aplikaci spektrálního analyzátoru s sebou přináší i rozšíření možností standardní matematické funkce FFT. U matematické funkce FFT pak lze zvolit výstup v podobě spektrální výkonové hustoty, Re/Im složky a kvadrát velikosti.

Dokumenty ke stažení

Specifikace

Řada osciloskopů

Produkt

Teledyne LeCroy HDO4000 HDO4K-SPECTRUM
Teledyne LeCroy HDO6000 v základní výbavě osciloskopu
Teledyne LeCroy WaveRunner 6Zi, HRO 6Zi WR6Zi-SPECTRUM
Teledyne LeCroy WaveRunner Xi/Xi-A WRXi-SPECTRUM
Teledyne LeCroy WavePro 7Zi/Zi-A WPZi-SPECTRUM
Teledyne LeCroy WaveMaster 8Zi-A WM8Zi-SPECTRUM

 

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.