Servisní tester elektrických motorů MotorAnalyzer


MotorAnalyzer je servisní tester elektrických motorů a parametrů vinutí, který v sobě kombinuje 10 testovacích metod, kompaktní design a baterii s velkou výdrží, což z něj činí ideální nástroj pro servis elektrických motorů.

MotorAnalyzer je servisní tester elektrických motorů a vinutí.

Kombinuje test rázovou vlnou, test elektrické pevnosti, měření izolačního odporu, odporu vinutí a další měření pro ověření funkce motorů.

 

Při testování 3fázových motorů pomocí MotorAnalyzeru dochází k připojení 3 navíjecích propojení a rámu motoru k testeru, který následně pomocí přepěťového a odporového testu plně automaticky otestuje motor.

Pro testování vinutí generuje MotorAnalyzer rázovou vlnu s nízkou úrovní. Patentované automatické rázovo-napěťové porovnání mezi vinutími či k referenčnímu testu umožňuje konstatování přesného stavu symetrie vinutí.

Testovací metody MotorAnalyzeru:

  • přepěťový test
  • odporový test - testování odporu až na třich fázích ve 2- nebo 4-vodičových konfiguracích
  • automatický test - plně automatická analýza prostřednictvím přepěťového a odporového testu
  • HVDC + izolační odpor - 0 ... 100GΩ / 50 ... 4000V DC / max . 4mA / manuálně nebo automaticky / automaticky s krokovacím napěťovým testem
  • HVDC + test polarizačního indexu - automatický test polarizačního indexu
  • neutrální zóna - indikace odchylky od neutrální zóny
  • testování otáček na motoru a na statoru - indikace rotačního pole na statoru nebo na motoru
  • PE test - 0 ... 1Ω / +- 200mA DC
  • měření počtu otáček v kombinaci s testem odporu
  • turn-to-turn test - extrémně citlivé údaje o chybách od sepnutí po sepnutí

Motoranalyzer hledání závitového zkratu

Motoranalyzer hledání neutrální zóny

 

Motoranalyzer VN test

Motoranalyzer hledání zkratu sondou

 

 

 

 

Dokumenty ke stažení

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.