Aktuality a novinky O nás Kontakt
Vysoce přesný regulátor tlaku s rozsahem tlaku: -1 ... 400 bar, přetlak a podtlak, i absolutní tlak.Stabilita řízení 0,002 % FS, Přesnost až 0,008 % IS (IntelliScale)

Regulátor tlaku Mensor Model CPC8000 je „high-end“ tlakový regulátor s vysokou přesností vhodný jako kalibrační řešení pro různé aplikace.

Jeho vynikající regulační výkon je umožněn speciální patentovanou technologií ventilů a specifickému tlakovému senzoru jako měřicí jednotce.

Díky tomu je regulátor tlaku Mensor CPC 8000 vhodný jako tovární nebo pracovní standard pro testování nebo kalibraci jakéhokoli typu tlakoměru.

Konstrukce CPC8000 

CPC8000 je k dispozici jako stolní přístroj nebo jako 19" sada pro montáž do racku. Snímače lze měnit přes přední stranu, aniž by bylo nutné vyjímat celý ovladač (např. z kalibračního zařízení).

Funkčnost CPC8000 

Maximálně snadné použití regulátoru tlaku Mensor je dosaženo díky velké dotykové obrazovce a jednoduché a intuitivní navigaci v nabídce.

Jeho funkčnost je navíc dále podpořena dostupností velkého množství jazyků menu. Na velkém dotykovém displeji lze na jediné obrazovce nalézt všechny potřebné informace, jako je aktuální naměřená hodnota a požadovaná hodnota. Volitelně lze naměřené hodnoty zobrazit v jiných jednotkách tlaku.

Regulátor tlaku Mensor CPC 8000 lze dálkově ovládat prostřednictvím dostupných sériových rozhraní. Prostřednictvím nich je k dispozici široká škála sad příkazů emulace pro jiné regulátory tlaku.

Kompletní testovací a kalibrační systémy

Na přání lze dodat kompletní mobilní nebo stacionární testovací systémy. Pro komunikaci s dalšími přístroji je k dispozici rozhraní IEEE-488.2, RS-232, USB a Ethernet a lze tak přístroj integrovat do stávajících systémů.

 

Základní vlastnosti regulátoru tlaku Mensor CPC 8000

Rozsahy tlaku: -1 ... 400 bar u tlakových typů přetlak a podtlak, jakož i absolutní tlak

Až tři integrované, vyměnitelné snímače referenčního tlaku

Stabilita řízení 0,002 % FS

Přesnost až 0,008 % IS (IntelliScale)

Přesnost 0,004 % FS

Dokumenty ke stažení

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

*Vaše údaje zpracováváme na základě oprávněného zájmu, dle našich zásad o ochraně osobních údajů.

Váš dotaz bude odeslán naším specialistům. Brzo se Vám ozveme.

Ing. Tomáš Kmoch
Telefon: +420 603 437 182 - pracoviště České Budějovice
Ing. Jaroslav Smetana
Telefon: +420 241 762 724