RaySafe 452 průzkumný dozimetr


Technologie měření RaySafe 452 je založena na kombinaci křemíkových senzorových kazet a Geiger-Müller vložek

Průzkumný dozimetr RaySafe 452 má dvě zaměnitelná víčka (v závislosti na modelu) pro přepínání mezi vzduchovou kermou a ekvivalentem okolní dávky a počtu. Tato konstrukce z něj činní univerzální nástroj se širokým uplatněním, vysokou citlivostí a rychlou odezvou.Už žádné složité a zdlouhavé nastavování přístroje, stačí jej zapnout a během několika sekund jste připraveni měřit.

RaySafe 452 nevyžaduje žádné úpravy ani manuální nastavení, takže se můžete soustředit naověření radiační ochrany a ne na nastavení. Intuitivní rozhraní zobrazuje všechny parametry v jednom pohledu. Všechna měřená data jsou automaticky ukládána a přiložený počítačový software RaySafe View umožňuje snadný přenos měření pro další analýzu a ukládání dat.

Jeden přístroj pro každou situaci znamená méně učení se práci s novým přístrojem a lepší manipulovatelnost. To se rovná menším nákladům a vyšší efektivitě. Napiště si o předvedení nebo nacenění.

Technologie

  • Plochá energetická odezva
  • Široký rozsah použití
  • V souladu s IEC 60846-1
  • Automatické ukládání dat

Energetická odezva

  

    

Většina měřicích přístrojů nezpracovává všechny fotonové energie stejně, ale podceňuje rychlost některých energií, zatímco jiné mohou být přeceňovány. RaySafe 452 poskytuje plochou širokou energetickou odezvu a vysokou citlivost.

  • Požadovaná plochá energetická odezva, protože nevyžaduje úpravu výsledků.
  • V paprsku záření je téměř vždy šíření fotonových energií, což ztěžuje použití korekčních faktorů.

Další podklady naleznete pod tímto článkem.

Pokud máte zájem o více informaci neváhejte nás kontaktovat formulářem níže.  Nabízíme také předvedení přístroje u Vás v zařízení zdarma. V případě využití této možnosti nás také kontaktujte formulářem níže nebo jiným z uvedených způsobů kontaktu.

Dokumenty ke stažení

Specifikace

Bezpečnostní standard Vyhovuje ČSN EN 61010-1: 2010, stupeň znečištění 2
Radiační měřič standardní  Vyhovuje IEC 60846-1: 2009, s výjimkou EMC, která vyhovuje IEC 61326-1: 2012, a kromě zvukové hladiny poplachu
Rozměry 250 x 127 x 83 mm 
Hmotnost  0,8 kg
Obrazovka 240 x 400 pixelů barevný LCD, sluneční světlo čitelné, podsvícené
Alarm 65 dB (A) při 30 cm 
Provozní teplota -20 - +50 ° C 
Skladovací teplota -30 - +70 ° C 
Teplota nabíjení baterie +10 - +40 ° C 
Atmosférický tlak 70 - 107 kPa, nadmořská výška až 3000 m
Krytí  IP64 (prachotěsný a vodě odolný) podle IEC 60529: 1989-2013, s víkem, těsněním neporušeným a nic připojeným k USB konektoru
Vlhkost, bez víka <90% relativní vlhkost, nekondenzující
Životnost baterie Až 100 hodin
Baterie Vestavěný dobíjecí lithium-ion, 2550 mAh
Konektor  USB micro (5 V DC, 1,3 A), pro komunikaci a nabíjení
Montáž Standardní 1/4 ”stativový závit na rukojeti
Datové úložiště 4000 uložených měření a 10 dní protokolu rychlosti dávky s rozlišením 1 s
Software:*  RaySafe View (pro dálkové ovládání, analýzu a export dat)

*Software ke stažení najdete zde.

 

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.