Přenosné měřidlo dozimentrických veličin RaySafe 452 získalo certifikát o schválení typu měřidla.

RaySafe 452 je přenosné měřidlo pro měření dozimetrických veličin a 20. 4. 2021 získalo od Českého metrologického ústavu certifikát o schválení typu měřidla. Nyní se může oficiálně používat pro kontrolu dodržování limitů v oblasti radiační ochrany nebo jaderné bezpečnosti dle položky 8.7 vyhlášky 345/2002 Sb.

Technologie měření RaySafe 452 je založena na kombinaci křemíkových senzorových kazet a Geiger-Müller vložek

Průzkumný dozimetr RaySafe 452 má dvě zaměnitelná víčka (v závislosti na modelu) pro přepínání mezi vzduchovou kermou a ekvivalentem okolní dávky a počtu. Tato konstrukce z něj činní univerzální nástroj se širokým uplatněním, vysokou citlivostí a rychlou odezvou.

Měřidlo je vyrábění v následujících variantách:

  • RaySafe 452 - pro měření počtů impulzů;
  • RaySafe 452 - Air Kerma - pro měření kermy ve vzduchu a jejího příkonu;
  • RaySafe 452 - Ambient - pro měření prostorového dávkového ekvivalentu a jeho příkonu;

Už žádné složité a zdlouhavé nastavování přístroje, stačí jej zapnout a během několika sekund jste připraveni měřit. RaySafe 452 nevyžaduje žádné úpravy ani manuální nastavení, takže se můžete soustředit na ověření radiační ochrany a ne na nastavení. Instuitivní rozhraní zobrazuje všechny parametry v jednom pohledu. Všechna měřená data jsou automaticky ukládána a přiložený počítačový software RaySafe View umožňuje snadný přenost měření pro další analýzu a ukládání dat.

Jeden přístroj pro každou situaci znamená méně učení se práci s novým přístrojem a lepší manipulovatelnost. To se rovná menším nákladům a vyšší efektivitě.

Pokud se o přístroji chcete dozvědět více přejděte na tuto stránku. Nabízíme také možnost předvedení přístroje v akci u Vás v zařízení a to zcela zdarma. Pro využití této možnosti nás kontaktujte níže umístěným formulářem.

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.

Kontaktuje nás

Ing. Jaroslav Smetana
Telefon: +420 241 762 724

Ing. Tomáš Kmoch
Telefon: +420 603 437 182 - pracoviště České Budějovice