Pomůcka pro středění paprsku (souhlasu radiačního pole s plochou receptoru) Nuclear Associates 07-600


Pomůcka pro středění paprsku (souhlasu radiačního pole s plochou receptoru)

Pomůcka pro středění paprsku (souhlasu radiačního pole s plochou receptoru)Nuclear Associates 07-600 snižuje radiační zátěž pacienta, která je zvýšená při porušení souososti systémů zesilovačů obrazu. Část radiačního pole, která padá mimo oblast viditelného světla receptoru, nepřispívá k tvorbě skiaskopického obrazu a má za následek zbytečně velkou radiační zátěž pacienta. Tato pomůcka poskytuje měření optimálního vystředění paprsku.

Popis pomůcky

Pomůcka se skládá z hliníkové desky se čtyřmi posuvnými mosaznými pásy, které jsou umístěny v drážkách. Pásy definují viditelnou plochu receptoru a jsou posuvně nastavitelné. Na hliníkové desce je nanesen průhledný plastový povlak, který zabrání svislému posunutí mosazných pásů. V centru desky jsou vyvrtány díry v 0.5 inch intervalech. Tyto díry jsou umístěny ve vodících drážkách mosazných pásů a jsou ucpány vložkami s vysokou hustotou. Viditelnost vložek na rentgenovém obrazu slouží jako prostředek pro centrování zařízení.

Rozměry: (WxDxH): 23 cm x 23 cm x 1.6 cm

Hmotnost: 2.27 kg

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.