Pomůcka pro středění paprsku (souhlasu radiačního pole s plochou receptoru) Nuclear Associates 07-600


Pomůcka pro středění paprsku (souhlasu radiačního pole s plochou receptoru)

Pomůcka pro středění paprsku (souhlasu radiačního pole s plochou receptoru)Nuclear Associates 07-600 snižuje radiační zátěž pacienta, která je zvýšená při porušení souososti systémů zesilovačů obrazu. Část radiačního pole, která padá mimo oblast viditelného světla receptoru, nepřispívá k tvorbě skiaskopického obrazu a má za následek zbytečně velkou radiační zátěž pacienta. Tato pomůcka poskytuje měření optimálního vystředění paprsku.

Popis pomůcky

Pomůcka se skládá z hliníkové desky se čtyřmi posuvnými mosaznými pásy, které jsou umístěny v drážkách. Pásy definují viditelnou plochu receptoru a jsou posuvně nastavitelné. Na hliníkové desce je nanesen průhledný plastový povlak, který zabrání svislému posunutí mosazných pásů. V centru desky jsou vyvrtány díry v 0.5 inch intervalech. Tyto díry jsou umístěny ve vodících drážkách mosazných pásů a jsou ucpány vložkami s vysokou hustotou. Viditelnost vložek na rentgenovém obrazu slouží jako prostředek pro centrování zařízení.

Rozměry: (WxDxH): 23 cm x 23 cm x 1.6 cm

Hmotnost: 2.27 kg

Dotaz na další podrobnosti


Zvolte adresáta Vašeho dotazu


Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku, který obdržíte na vámi uvedený email, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na
www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.