Pomůcka pro měření rozlišení skiaskopických rentgenů Nuclear Associates 07-601


Pomůcka pro měření rozlišení skiaskopických rentgenů Nuclear Associates

Pomůcka pro měření rozlišení skiaskopických rentgenů Nuclear Associates 07-601 je vynikající pro kontrolu rozlišení skiaskopických zobrazovacích systémů.

Popis

Tyto čtvercové plastové desky o ploše 7.5" obsahují osm skupin měděných a nebo mosazných sítí o následujících rozměrech: 16 až 60 čar/inch, 30 až 100 čar/inch nebo 60 až 150 čar/inch (dle zvoleného modelu). Pomůcka může být též užita pro optimalizaci ohniska televizních systémů a zrcadlové optiky a nastavení zesilovačů jasu obrazu (obrazových multiplikátorů).

Rozměry: 19 x 19 x 0.3 cm

Hmotnost: 0.225 kg

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.