Objektivy pro termokamery rozšiřují možnosti termokamery a rozšiřují zorné pole, rozlišení a ohniskovou vzdálenost

Objektivy pro termokamery jsou speciální optické prvky, které umožňují změnit zorné pole, rozlišení a ohniskovou vzdálenost termokamery.

Objektivy pro termokamery se používají pro různé aplikace v oblasti termografie, jako jsou například měření teploty, detekce úniků tepla, kontrola kvality, diagnostika strojů a zařízení, bezpečnost a ochrana, požární prevence a další.

Objektivy pro termokamery jsou vyrobeny z materiálů s nízkou absorpcí v infračerveném spektrálním oboru. Hlavním materiálem používaným pro výrobu těchto objektivů jsou germanium (Ge), .

Na našem webu nabízíme široký výběr objektivů pro termokamery od předních výrobců jako jsou Teledyne Flir a Fluke. Tyto objektivy pro termokamery se liší podle typu termokamery, kterou lze připojit, typu závitu, úhlu záběru, ohniskové vzdálenosti a dalších parametrů. Naleznete zde jak objektivy pro termokamery pro běžné aplikace v průmyslu a stavebnictví, tak i speciální objektivy pro termokamery pro měření na velké vzdálenosti, měření malých objektů nebo měření s vysokým rozlišením.

Pokud hledáte kvalitní a spolehlivé objektivy pro termokamery za výhodnou cenu, jste na správném místě. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si objektiv pro termokameru, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám

 

Filtr dle výrobce