Přístroj pro měření kongruence radiačního a světelného pole 07-687


Přístroj pro měření kongruence radiačního a světelného pole

Unfors DXR 07-687 představuje nejnovější technologii pro zarovnání světelného a radiačního pole.

Charakteristika

Unfors DXR 07-687 je velice snadno použitelný. Přístroj se umístí na vyšetřovací stůl šipkou do světelného pole tak, aby okraj světelného pole splýval s červenou centrální značkou. Expozice rtg zářením aktivuje všechny ozářené senzory v přístroji, odchylka se odečte na displeji. Přístroj využívá automatického zapínání po expozici, resetování a vypínání. Použití pro skiagrafické i mamografické rentgeny.

Vlastnosti

  • Plně automatický
  • Doba expozice 10 ms
  • Životnost baterie 6 až 8 let

Specifikace

Specifikace

Rozsah (mamo)

30 kVp, 50 kVp, 70 kVp, 100 kVp

>100 mA, >200 mA, >100mA, >100 mA

Rozměry 15 mm x 30 mm x 145 mm
Hmotnost 75 gr

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.