Sondy pracující na principu horkého drátu pro měření teploty, průtoku a proudění vzduchu

Sondy pracující na principu horkého drátu "míry ochlazování senzoru proudícím vzduchem" pro měření teploty, průtoku a proudění vzduchu. Jsou vyráběny v klasickém provedení (FC 300) a v provedení na teleskopické tyči s husím krkem(FCT 900), délka této teleskopické tyče je až 900mm. Délka kabelu sondy 1.70mm.

Kompatibilita

Hotwire sondy jsou použitelné s modely:

  • KIMO VT 100
  • KIMO VT 200
  • KIMO AMI 300

Dokumenty ke stažení

Specifikace

Měř. veličina Měřené jednotky Měř. rozsah Přesnost Rozlišení Senzor
Rychlost proudění vzduchu m/s, fpm, km/h

0,15 až 3 m/s

3,1 až 30 m/s

±3% z hodnoty ±0,05 m/s

±1% z hodnoty ±0,2 m/s

0,01 m/s

0,1 m/s

termistor
Průtok vzduchu m3/h, cfm, l/s, 0 až 99999 m3/h ± 3% z hodnoty ± 0.03*plocha (cm2) 1 m3/h dopočítaný
Okolní teplota °C, °F -20 až +80°C ± 0.3% z hodnoty ± 0.25°C 0.1°C Pt100 třída 1/3 DIN

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.