Termistorová sonda Fluke 5665


Sekundární referenční termistorová sonda Fluke 5665

 

Funkce

  • Krátkodobá přesnost ± 0,01 ° C, odchylka za jeden rok <± 0,01 ° C
  • Akreditované kalibrace NVLAP - volitelné
  • Flexibilní teflonem a silikonem potažené s rychlou reakcí
  • Robustní leštěné nerezové pouzdro

Stovky tisíc termistorů se prodává každý rok, ale pouze několik z nich mají potřebnou stabilitu pro použití jako vysoce přesnosné pro termometrii. Pokud hledáte ekonomické laboralorní sondy třídy termistoru pro přesnou práci v úzkém rozmezí teplot, Hartovy sekundární termistorové sondy jsou nejlepší, co můžete koupit.

Nerezové pláště termistorů

Mezi naše nerezové sondy patří Fluke 5665 plně ponorné sondy. Tyto sondy jsou skvělé pro měření ve vzduchu, kapalnách nebo půdě.

Vyšší výkon

Všechny sekundárnítermistory od firmy Hart mají malý průměr a velmi malé snímací prvky, což znamená, že vyžadují mnohem menší ponoření, než PRT. Tímto se můžeme vyhnout chybám způsobených kmenovým účinkem.Samostatné topení je obvykle zanedbatelné, což je výhodou, když se vezme měření ve vzduchu. Jejich malá velikost také zlepšuje dobu odezvy, umožňuje měření, která mají být provedena rychleji.

Pokud vaše aplikace vyžaduje častou manipulaci, budete se především zajímat o termistory,které jsou méně náchylné k mechanickému šoku, než PRT. Rozhodujícím faktorem může být lepší přesnost v terénu.

Specifikace

Specifikace

Odpor Nominální 10000 ohm při 25 ° C
Rozsah 0 ° C až 100 ° C
Kalibrace R / T tabulka v krocích po 0,1 ° C
Nejistota kalibrace Tabulky a rovnice jsou s přesností ± 0,01 ° C
Volitelná akreditovaná kalibrační nejistota ± 0.006 ° C
Odchylka Lepší než ± 0,01 ° C za rok (k = 3)
Opakovatelnost Lepší než ± 0,005 ° C
Velikost a zástavba Viz ilustrace níže.
Zakončení Specifikovat při objednávce.

NVLAP Lab Kód 200348-0

 

Objednací informace

5610 až 6-X 152 mm (6 in) Immersion Probe
5610 do 9-X 229 mm (9) Immersion Probe
5611A-11X Silikonová sonda
5611T-X Teflonové sondy
5665-X Miniaturní Immersion Probe
1925 -A Kalibrace, 100 ° span, 6 bodů za span, NVLAP-akreditované
1935-A- Systém kalibrace, 100 ° span, 6 bodů za span, NVLAP-akreditované
2601 Pouzdro na sondu

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.