Přesná průmyslová RTD sonda se jmenovitým odporem 100 ohmů a přesností 0,05°C zvláště vhodná pro kalibrace a přesná měření nízkých teplot (až -100°C). Sonda je zvláště vhodná pro ověřování teploty v mrazničkách a autoklávech.

Fluke 5623B je přesná průmyslová sonda pro měření a kalibrace nízkých teplot.

Popis přesné průmyslové RTD teplotní sondy Fluke 5623B

Tato sonda má speciálně utěsněné čidlo a to až ke konci sondy (do začátku kabelu). Toto utěsnění chrání sondu před vlhkostí, která vzniká při teplotách př -100°C. Celá konstrukce sondy odolá teplotám v rozsahu -100 až 156°C. Toto dělá ze sondy zvláště vhodný prostředek pro ověřování teploty v mrazničkách a autoklávech, kde není dostupná jímka. Sonda může být také úplně ponořena do tekutiny. Např. pro aplikace, kde je vyžadováno úplné ponoření sondy do kapalné lázně.

Sonda Fluke 5623B je dodávána v pouzdře z Inconelu o rozměrech 6.35 mm v průměru X 125 mm. S přesností (včetně krátkodobé stability a kalibračních nejistot v celém rozsahu) +/- 0,05°C může být tato sonda použita jako referenční sonda (sekundární etalon) při kalibraci procesních teplotních senzorů.

Ke každé sondě Fluke 5623B obdržíte úplný NVLAP kalibrační certifikát (akreditovaná kalibrace). Tento certifikát obsahuje naměřená data při kalibraci a ITS-90 kalibrační koeficienty, které se zadávají do teplotních zobrazovačů Fluke Hart pro přesný přepočet odporu na teplotu.

Pokud potřebujete přesné měření nízkých teplot, tak je pro vás sonda Fluke 5623B ideálním řešením.

Důležité vlastnosti přesné průmyslové RTD teplotní sondy Fluke 5623B

  • Plně ponořitelná sonda do látek o teplotě až -100°C
  • NVLAP kalibrační certifikát (akreditovaná kalibrace) včetně ITS -90 kalibračních koeficientů
  • Přesnost +/- 0,05°C v celém rozsahu

Varianty přesné průmyslové RTD teplotní sondy Fluke 5623B

5623B-6-X  Nízkoteplotní RTD, 100W, 152 mm (6 in), průměr 6,35mm

 

 

 

Specifikace

Specifikace

Odpor Jmenovitě 100 ohm (± 0,1 ohm )
Teplotní koeficient   0.003925 ohm / ohm / ° C jmenovitě
Teplotní rozsah  -100 ° C až 156 ° C
Teplota přechodu   -100 ° C až 156 ° C
Drift ± 0,01 ° C za rok, maximum při teplotě 0 ° C, je-li používán pravidelně při maximální teplotě
Materiál pláště   Inconel 600
Vodiče Teflon ™-izolované, postříbřené měděné lanko
Zakončení vodičů Dle přání zákazníka, nutno specifikovat při objednání
Kalibrace   V ceně NVLAP - akreditovaná kalibrace, kalibrace včetně převodní tabulky R vs T hodnot v krocích po 1 ° C pro -80 ° C až 156 ° C. Dále obsahuje koeficienty ITS-90.
Přesnost kalibrace (k = 2) ± 0,05 ° C v celém rozsahu
Délka kabelu  6,1 m (20 ft)
Velikost   6.35 mm (0.25 in) pr. x 152 mm (6 in)
Obsahuje kalibrační nejistotu a drift

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.