SOFTWARE PRO SCREENING TEPLOTY | FLIR SCREEN-EST Covid-19


FLIR Screen-EST ™ je efektivní a přesný PC software pro provádění teplotních testů osob v oblastech s vysokým provozem.

SOFTWARE PRO SCREENING TEPLOTY KAMERAMI FLIR

FLIR Screen-EST ™ je efektivní a přesný stolní software pro provádění teplotních testů osob v oblastech s vysokým provozem určený pro spolupráci s kamerami Flir E54ETS, E84ETS a A400ETS a A700ETS.

Po připojení k termální kameře FLIR software automaticky detekuje jednotlivce, kteří vstupují do zorného pole kamery, a během několika sekund vyhledá horké místo a změří teplotu.

Je-li naměřená teplota vyšší než klouzavý průměr, upozorní obsluha poplach, který může okamžitě zjistit, zda je třeba provést druhý screening zdravotnickým zařízením. FLIR Screen-EST se nastaví během několika minut, což operátorům umožňuje prověřit jednotlivce z bezpečné vzdálenosti a zmírnit šíření nemoci mezi pracovními silami. FLIR Screen-EST může být životně důležitým nástrojem pro udržení zdraví zaměstnanců a snížení rizika přerušení práce.

Vestavěný režim FLIR Screen-EST nabízí manuální i automatické nastavení s funkcemi, jako jsou:

 • Vizuální průvodce určování polohy,
 • Automatické vzorkování teploty
 • Integrovaný držák se stavtivem
 • Externí napájení
 • Grafické ukazatele průchodu / selhání, aby se snížilo zatížení operátorů třídicích stanic.

 

Zatímco kamery FLIR nejsou schopny detekovat nebo diagnostikovat přímo viry, tyto kamery představují jednoduché, předběžné řešení pro odhalení zvýšené telesné teploty jako indikátoru možné nákazy.

 

Výhody řešení Flir Fxx:

SNADNÉ NASTAVENÍ A PROVOZ

 • Kameru stačí upevnit do stativu a připojit k monitoru a můžete začít měřit.

 • Zjednodušte počáteční nastavení pomocí snadno srozumitelného a jasného dotykového displeje
 • Výdrž baterie až 2,5 hodiny
 • Hands free stativ pro kontinuální měření
 • Možnost připojení k monitoru

Měření teploty lidského těla pomocí termokamer Flir FXX-EST. e54-e86-termokamera-blue_panther.jpg

RYCHLÉ A PŘESNÉ MĚŘENÍ       

Výkonný hardware, inteligentní analytika a spolehlivá kalibrace optimalizují proces screeningu

• Umožňuje rychlé rozhodování pomocí grafických indikátorů Prošel / Neprošel a zvukových alarmů v režimu FLIR Screen-EST ve kameře

• Zajistěte přesná a konzistentní měření po celý den s kompenzací odchylky okolí

• Automaticky aktualizujte průměry vzorkování v automatickém režimu nebo bezpečně odebírejte ruční vzorky pomocí dálkového ovládání

Měření teploty lidského těla pomocí termokamer Flir FXX-EST. e54-e86-vyhodnoceni_termokamery_-_blue_panther.jpg

HLAVNÍ BEZPEČNOST A OCHRANA SOUKROMÍ

Bezpečné, rychlé a efektivní

 • Režim FLIR Screen-EST v kameře neukládá žádné obrázky ani osobní informace
 • Tepelné snímky zobrazují teplo a neidentifikují rysy obličeje
 • Měření teploty je bezkontaktní a umožňuje bezpečný odstup
 • Ruční termokamery FLIR E54-EST a E86-EST jsou bezkontaktní screeningové nástroje, které slouží jako první linie obrany proti potenciálním zdravotním rizikům.
 • Tato řešení termického screeningu FLIR EST detekují a vizualizují teplo pro rychlou identifikaci jedinců se zvýšenou teplotou pokožky. E54-EST a E86-EST jsou napájeny z baterií a mají integrovaný dotykový displej, rychle se nastavují a snadno se ovládají pro dočasná i mobilní řešení.
 • Vestavěný režim FLIR Screen-EST nabízí ruční, operátorské a automatické nastavení s funkcemi, jako jsou vizuální průvodce určování polohy, automatické vzorkování teploty a grafické znázornění

 

FLIR Screen-EST ™ Desktop je počítačový screeningový software pro termovizní kamery FLIR řady T, Exx a Axxx. Software používá automatické měřící nástroje, jako je detekce obličeje a automatické průměrné vzorkování, které zkracují dobu screeningu jednotlivců na dvě sekundy. Díky rychlému výkonu screeningu je FLIR Screen-EST Desktop preferovaným řešením pro screening aplikací na vstupech, kontrolních stanovištích a dalších oblastech s vysokým provozem při zachování doporučených pokynů pro bezpečno

Měření teploty lidského těla pomocí termokamer Flir FXX-EST. flir_e54-e86-manualni_rezim_-_blue_panther.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Měření teploty lidského těla pomocí termokamer Flir FXX-EST. flir_e54-e86-automaticky_rezim_-_blue_panther.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Měření teploty lidského těla pomocí termokamer Flir FXX-EST. flir_e54-e86-e_-_mereni_teploty.jpg

Napište si o více informací níže. 

Video

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.