Ruční termokamera FLIR E86-EST pro COVID19

Infračervená kamera pro měření teploty teploty těla s využitím detekce teploty koutku oka s přesností 0,3°C. Určena pro zdravotnictví, veřejnost i průmysl pro zjištění zvýšené teploty při detekci COVID19

Ruční termokamera FLIR E86-EST je bezkontaktní infračervená kamera na měření teploty těla, která slouží jako první linie ochrany před potenciálními zdravotními riziky COVID19.

Toto řešení termálního screeningu FLIR EST ™ detekuje a vizualizuje rozložení teploty k rychlé identifikaci jednotlivce se zvýšenou teplotou při detekci například viru COVID19.

S teplotním rozlišením 464 × 348 pixelů a jasným dotykovým displejem nabízí E86-EST přesné a snadno interpretovatelné měření teploty.

Toto rozlišení umožňuje nejpřesnější bezkontaktní měření teloty lidského těla využívaje přesné nalezení koutku oka a měření jeho teploty, která není ovlivněna vnějšími vlivy a stavem pokožky, na rozdíl jiných řešení, která měří teplotu pokožky

a zavádějí do výsledku velké chyby. 

Režim FLIR Screen-EST na kameře nabízí vizuální polohovací průvodce, automatické vzorkování pro udržení průměrné teploty a grafické ukazatele výsledků Prošel/ Neprošel.

Kompatibilita se softwarem FLIR Screen-EST Desktop, integrovaný držák na stativ  a externí napájení činí z této kamery ideální volbu pro trvalé instalace například na vrátnicích a u vstupu do budovy.

Výhody řešení:

SNADNÉ NASTAVENÍ A PROVOZ

Měření teploty lidského těla pomocí termokamer Flir FXX-EST. e54-e86-termokamera-blue_panther.jpg
Začněte rychle snímat s jednoduchým připojením videa a baterií s více než 2,5 hodinami kapacity, či možností externího napájení.

 

RYCHLÉ A PŘESNÉ MĚŘENÍ

Měření teploty lidského těla pomocí termokamer Flir FXX-EST. flir_e54-e86-manualni_rezim_-_blue_panther.jpg
Optimální přesnost stínění díky automatické kompenzací odchylek okolního prostředí, vizuální indikací: Prošel / Neprošel a alarmem, který se rozezní při překročení dané teploty

 

HLAVNÍ BEZPEČNOST A SOUKROMÍ

Měření teploty lidského těla pomocí termokamer Flir FXX-EST. e54-e86-vyhodnoceni_termokamery_-_blue_panther.jpg
FLIR Screen-EST Mode ve fotoaparátu neukládá obrázky ani osobní informace a umožňuje bezpečné rozestupy v nastaveních zobrazení.

 

Více o měření teploty lidského těla pomocí termokamery najdete zde: 

Napište si o více informací níže

Specifikace

Display IPS
Úhel čočky 24° × 18°
Fokální vzdálenost 17 mm 
Materiál PCABS with TPE, magnesium
IR rozlišení 464 × 348
Teplotní rozsah 15°C to 45°C
Programovatelná tlačítka 1
Rozměr 278,4 × 116,1 × 113,1 mm 
Záruka 2 roky
Váha 1 kg
FLIR Screen-EST Mode Ano
Vzorkování Rozsah: 30 až 45°C při stálé teplotě v místnosti
Přesnost [Drift] v režimu Screen-EST Mode ±0,3°C

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.

Jak přesně měřit teplotu termokamerou v rámci prevence COVID-19?

Nepřesné měření termokamerou může vést k odchylce měření až 3 stupně Celsia a chybné detekci osoby. V tomto článku si řekneme, co toto měření ovlivňuje a jak tomu předejít