Měřič pozitivního a negativního tlaku DPM2Plus


Měří pozitivní a negativní tlak (podtlak) medicínských systémů (buďto v kapalné a nebo plynné formě). Přístroj je vhodný pro opravy a kontroly jakosti.

DPM2Plus změří pozitivní a negativní tlak (podtlak) medicínských systémů (buďto v kapalné a nebo plynné formě). Přístroj je vhodný pro opravy a kontroly jakosti.

K přístroji lze volitelně připojit parabolický průtokový adaptér pro měření průtoků lékařských zařízení.

Vlastnosti

  • Příruční
  • Bateriově napájený
  • Přesnost 1%
  • Výběr z pěti možných rozsahů měření
  • Vhodný pro testování vybavení v očním lékařství, laserů, umělé ledviny, drenážních zařízení, IV pump, tlakoměrů, ventilátorů, odsávacích zařízení v chirurgii atd.
  • Pracuje jak s kapalinou, tak s plyny

Specifikace

Specifikace

Měření tlaku

Pracovní rozsahy:

-698 mmHg až 802 mmHg

-949 cmH2O až 1090 cmH2O

-374 inH2O až 429 inH2O

-13.5 PSI až 100 PSI

-13.50 PSI až 15.50 PSI

Přesnost: ±1% z rozsahu

Jednotky měření: MmHg, cmH2O, PSI, inH2O

Všeobecné specifikace

Pracovní teplota 0 ºC až 30 ºC
Displej 0.5 palcový LCD
Výstup dat

V/psi na všech rozsazích kromě 100 psi

0.01 V/psi pro rozsah 100 psi

Napájení 9 V alkalická baterie
Rozměry 9.14 cm x 14.6 cm x 4.83 cm
Hmotnost 0.4 kg

Dotaz na další podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vyplněním formuláře a potvrzením linku v emailu, který obdržíte na výše vámi uvedenou emailovou adresu, dáváte souhlas se zpracováním vámi uvedených údajů a jejich použitím společností Blue Panther, s.r.o. za účelem budování obchodního vztahu s vámi. Uvedené údaje jsou zabezpečeny, nebudou zveřejněny ani předávány třetím stranám. S osobními údaji bude nakládáno plně v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady(EU) 2016/679 (GDPR).

Rádi bychom zůstali v kontaktu s vámi a zasílali vám pozvánky na semináře, odborná školení, newslettery, které vás informují o aktuálním dění v oboru, přinášejí informace o produktech, speciálních nabídkách nebo nabízejí konkrétní rady a postupy. Registrací nám dáváte souhlas se zasíláním této marketingové komunikace. Váš souhlas se zpracováním vašich údajů nebo zasíláním marketingové komunikace můžete kdykoliv odvolat zasláním vašeho požadavku na email info@blue-panther.cz. Také máte právo na stejném emailu pořádat o výmaz vašich údajů.

Více informací o zpracování vašich údajů naleznete na www.blue-panther.cz/ochrana-osobnich-udaju.